X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Swakoń opuszcza PO. Senator przechodzi do PJN

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2011 17:50
Szefowa klubu Polska Jest Najważniejsza Joanna Kluzik-Rostkowska potwierdziła, że nowym członkiem klubu zostanie senator Jacek Swakoń.
Audio

Wcześniej członek PJN Paweł Poncyljusz poinformował, że jeden z parlamentarzystów PO przechodzi do jego ugrupowania. Nie chciał jednak zdradzić o kogo chodzi.

Klub PJN liczył do tej pory 17 posłów.

Jacek Swakoń

Ukończył studia na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej w zakresie elektroenergetyki i automatyki stosowanej. Był m.in. wiceprezesem firmy Interferie w Lubinie i członkiem jej rady nadzorczej.

Działał także w Solidarności. W latach 1990-1998 był zastępcą przewodniczącego, a następnie przewodniczącym Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" Zagłębie Miedziowe z siedzibą w Legnicy. W latach 2003-2005 był tam koordynatorem ds. organizacji związku.

Senator zasiada obecnie w dwóch komisjach: komisji środowiska oraz komisji praw człowieka, praworządności i petycji

Okres gorących transferów politycznych?

11 stycznia Piotr Tymochowicz, który współpracował m.in. z Andrzejem Lepperem, okazał się być - według zapowiedzi Janusza Palikota - "sensacyjnym transferem politycznym" do tworzonego przez byłego polityka PO Ruchu Poparcia.

- Zastanawiałem się, kto może skończyć z polskim politycznym teatrem, marketingiem i PR-em. Kto, jak nie człowiek, który go tworzył przez lata, który zbudował tak wiele karier politycznych w Polsce. Ktoś, kto nawet Andrzeja Leppera był w stanie wprowadzić na polityczne salony - mówił Palikot na wspólnej z Tymochowiczem konferencji prasowej.

- Tylko ktoś taki może wyprowadzić z politycznych salonów Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego. Żeby przywrócić polskiej polityce wymiar niePR-owy, potrzebny jest ktoś taki jak Piotr Tymochowicz. Człowiek, który jeszcze nigdy nie był w żadnej partii politycznej wstąpi do Ruchu Poparcia - dodał.

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Znany poseł PO popiera PJN

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2010 07:39
Jarosław Gowin (PO): Daję szanse PJN i mam nadzieję, że taka poważna centroprawica znajdzie poparcie w oczach wyborców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ostatni sondaż roku: PJN pod progiem

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2010 08:57
Instytut Badania Opinii Homo Homini przygotował na zlecenie Polskiego Radia ostatni w tym roku sondaż preferencji wyborczych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska Jest Najważniejsza zmieni nazwę

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2011 07:40
Sąd Okręgowy w Warszawie zobowiązał stowarzyszenie Joanny Kluzik-Rostkowskiej Polska Jest Najważniejsza do zmiany nazwy, by odróżniała się od innych stowarzyszeń.
rozwiń zwiń