X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wikipedia: internauta pogrzebał za życia Piotra Żyżelewicza...

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2011 10:29
Perkusista rockowy Piotr "Stopa" Żyżelewicz zmarł 12 maja br. W Wikipedii informacja o jego śmierci pojawiła się tydzień wcześniej, kiedy muzyk był jeszcze w szpitalu i walczył o życie.
Audio

- Na razie nie wiemy, kto to zrobił, ale się dowiemy - powiedział na antenie radiowej Trójki w programie "Offensywa" Piotr Stelmach.

- Piotr żył jeszcze sześć dni. Zły człowieku, nigdy ci tego nie zapomnimy, że ten wpis w internecie się znalazł. Nie można, nie ma w nas zgody na to, żeby grzebać kogokolwiek za życia - dodał.

Pitor Stelmach wspominał Piotra "Stopę" Żyżelewicza na antenie Trójki w piątek.


Piotr "Stopa" Żyżelewicz

Piotr Żyżelewicz był jednym z najlepszych polskich perkusistów rockowych. Ceniony i podziwiany przez innych muzyków został obdarzony ksywką "Stopa" za sprawą bardzo szybkiej i precyzyjnej gry.

Żyżelewicz współpracował z najważniejszymi formacjami krajowej sceny, jak Armia, Moskwa, Brygada Kryzys czy Izrael. Jako muzyk sesyjny pojawiał się na płytach Mateusza Pospieszalskiego, Tomka Budzyńskiego, T.Love czy Zakopower.

Od lat związany był z formacją Wojciecha Waglewskiego, w której pełnił również funkcję kompozytora. "Stopa" współtworzył także płytę Polskiego Radia "Męskie granie".

Informację o wylewie i poważnym stanie "Stopy" podał na początku maja na swoim Facebooku Darek "Maleo" Malejonek, prosząc jednocześnie o modlitwę za przyjaciela.

Trójka/cgm.pl/voovoo.pl/kk/aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Odszedł Piotr "Stopa" Żyżelewicz. Perkusista VooVoo, Armii, Izraela

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2011 08:25
Piotr Żyżelewicz był jednym z najlepszych polskich perkusistów rockowych. Ceniony i podziwiany przez innych muzyków został obdarzony ksywką "Stopa" za sprawą bardzo szybkiej i precyzyjnej gry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odszedł "Stopa", epokowy perkusista - wspomina Piotr Stelmach

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2011 08:25
Choć Piotr "Stopa" Żyżelewicz był genialnym perkusistą, który wybijał rytm na najważniejszych płytach polskiego rocka, pozostał człowiekiem skromnym i pokornym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odszedł "Stopa" Żyżelewicz. "W niebie muszą zakładać jakiś super band"

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2011 12:08
Po wiadomości o śmierci Piotra Żyżelewicza fora internetowe i portale społecznościowe zapełniły się wpisami wspominającymi jednego z najlepszych polskich perkusistów rockowych.
rozwiń zwiń