X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Premier Tusk żąda wyjaśnień od ABW. "Najwyższy czas zmienić przepisy"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 16:51
Premier Donald Tusk oczekuje, że jeszcze dziś Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego złoży pisemne wyjaśnienia w związku z akcją ABW wobec administratora strony antykomor.pl.
Audio

Szef rządu, komentując to zdarzenie, powiedział, że czasami służby zachowują się nieadekwatnie do sytuacji. Dodał, że najwyższy czas zmienić przepisy chroniące polityków.

Premier zapewnił, że nie inspirował działań ABW dotyczących administratora strony antykomor.pl, a twierdzenia polityków opozycji, którzy zarzucali mu takie działania, nazwał złośliwościami. Premier powiedział, że w tej sprawie nie należy atakować służb, gdyż są one ofiarami nieprecyzyjnego prawa.

W piątek o 6 rano funkcjonarousze ABW weszli do mieszkania Roberta Frycza, twórcy satyrycznej strony antykomor.pl. Funkcjonariusze dokonali przeszukania mieszkania i piwnicy i zarekwirowali jego laptopa, twarde dyski i inne nośniki pamięci. Mężczyźnie wyjaśniono, że chodzi o obrazę prezydenta.

mch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nałęcz: trzeba zmienić prawo o znieważeniu prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2011 13:45
Według doradcy prezydenta z inicjatywą ustawodawczą w tym zakresie powinien wyjść sejm. Tomasz Nałęcz mówi, że prezydent przyjął akcję ABW ze zdziwieniem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ABW: znieważające gry Komor-killer i Komor-szoter

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2011 14:30
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w ocenie prawnej przesłanej IAR wskazuje, że znieważające wobec Bronisława Komorowskiego są gry komputerowe i zdjęcia zamieszczone na stronie Antykomor.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcą likwidacji przepisu kodeksu karnego o znieważaniu prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 16:00
Klub Parlamentarny Polska Jest Najważniejsza zapowiedział złożenie projektu ustawy likwidującej artykuły kodeksu karnego dotyczące m.innymi zniewagi prezydenta. PJN proponuje likwidację i wykreślenie z kodeku karnego artykułów 212 i 135.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antykomor to "chamstwo" i "kibolstwo"? Prośba do RPO o interwencję

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 16:15
Podczas gdy ABW i twórca strony antykomor.pl spierają się co do tego, czy gry na niej umieszczone były groźbami, minister Sikorski dolewa oliwy do sporu łącząc stronę z kibolstwem, internetowym chamstwem, a nawet mazaniem po ścianach w toaletach.
rozwiń zwiń