X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Robin Gibb w Warszawie. Koncert legendarnego członka zespołu "Bee Gees"

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2011 14:00
Usłyszymy największe przeboje, takie jak "Stayin’ Alive", "Tragedy", "Alone" czy "How Deep Is Your Love".
Audio
  • Agata Łoszewska z agencji koncertowej Makroconcert: aktywność koncertowa Robina Gibba jest przedłużeniem działalności "Bee Gees"

Początek koncertu w Sali Kongresowej  - w niedzielę o 18:00. Aktywność koncertowa Robina Gibba jest przedłużeniem działalności grupy "Bee Gees", która zawiesiła działalność 8 lat temu, po śmierci Maurice'a Gibba.

Grupa "Bee Gees" powstała w 1958 roku. Sprzedała ponad 220 milionów płyt. To jedyna grupa, która umieściła na amerykańskim Top10 równocześnie pięć utworów, a sześć kolejnych singli znalazło się na szczycie tej listy. Największą popularność przyniosła im ścieżka dźwiękowa do filmu "Gorączka sobotniej nocy", sprzedana w nakładzie 40 milionów egzemplarzy.

IAR, to

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak