X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Premier Donald Tusk: raport komisji Millera będzie gotowy jeszcze w czerwcu

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2011 12:30
Premier Donald Tusk jest "bliski pewności", że już w tym miesiącu poznamy raport komisji Jerzego Millera w sprawie katastrofy smoleńskiej.
Audio
  • "Mam nadzieję, że w czerwcu cała sprawa znajdzie swój finał"

- Kiedy otrzymam raport od komisji Jerzego Millera, natychmiast poinformuję o tym opinię publiczną. Bez zbędnej zwłoki - należy to do moich obowiązków - przeczytam raport i nie będę tam proponował ani wprowadzał żadnych zmian - mówił Tusk na konferencji prasowej we Włocławku.

Dokument ma być przetłumaczony, będą też do niego dorobione odpowiednie prezentacje. Premier Donald Tusk podkreślił, że te przygotowania będą potrzebne, by polska odpowiedź na raport MAK była kompetentna i dotarła do zainteresowanych.

Premier był pytany o doniesienia medialne, że raport z prac komisji kierowanej przez szefa MSWiA Jerzego Millera może być przedstawiony 15 czerwca.

Premier zapowiedział, że "równolegle będzie postępowało tłumaczenie raportu". Następnie - poinformował Tusk - po zatwierdzeniu raportu - przygotowana zostanie prezentacja, "nie tylko w języku polskim, tak, aby ta polska odpowiedź była bardzo kompetentna, ale także dotarła do zainteresowanych nie tylko w Polsce".

Odnosząc się do terminu publikacji raportu premier powiedział: "mam taką nadzieję, choć nie chcę podawać żadnej daty, bo nie ode mnie to zależy w tej chwili, ale jestem bliski pewności, że czerwiec to będzie ten miesiąc, kiedy cała sprawa znajdzie swój finał".

sm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tusk nie chce komentować doniesień mediów nt. katastrofy smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2011 14:43
- Nie będę komentował, dopóki nie otrzymam raportu komisji Millera - mówił premier Donald Tusk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Raport ws. katastrofy smoleńskiej zostanie opublikowany 17 kwietnia?

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2011 09:00
Premier Donald Tusk zapowiedział, że jeśli otrzyma raport o przyczynach katastrofy smoleńskiej w okolicach 10 kwietnia, to zostanie on opublikowany tydzień po obchodach rocznicy tragedii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prokuratura może utajnić elementy raportu ws. katastrofy smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2011 07:00
- Raport Millera nie będzie wskazywał winnych katastrofy smoleńskiej, ale osoby za nią odpowiedzialne poznamy - informuje "Polska The Times".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: liczę, że raport ws. katastrofy smoleńskiej powstanie w czerwcu

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2011 13:10
Według premiera Donalda Tuska ze względu na interes publiczny przynajmniej główne wątki raportu powinny zostać ujawnione przed wyborami parlamentarnymi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miller: raport ws. przyczyn katastrofy najwcześniej za kilka tygodni

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2011 17:30
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzy Miller potwierdził, że wszystkie badania analityczne zostały zakończone, a teraz redagowany jest tekst dokumentu.
rozwiń zwiń