X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poncyliusz i Migalski wiceprezesami PJN

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2011 11:45
Skarbnikiem partii została Elżbieta Jakubiak. Było to pierwsze spotkanie Rady po pierwszym kongresie PJN, który odbył się w sobotę.
Audio
Poncyliusz i Migalski wiceprezesami PJN
Foto: fot. PAP/Paweł Supernak

Paweł Poncyljusz i Marek Migalski zostali wiceprezesami partii Polska Jest Najważniejsza - zdecydowała w piątek Rada Krajowa tego ugrupowania.

W sobotę nowym prezesem został Paweł Kowal, zastąpił on na tym stanowisku Joannę Kluzik-Rostkowską. Była prezes nie pojawiła się na posiedzeniu Rady Krajowej swojej partii.

Paweł Kowal powiedział, że mimo problemów partia istnieje, ma program, klub parlamentarny i prawie 2 tysiące członków w całej Polsce. Jak argumentował - nie ustały przyczyny, dla których w listopadzie Joanna Kluzik-Rostkowska mówiła, że musimy zmienić tę wojnę między największymi partiami. Musimy zmienić jałowy spór w spór o przyszłość Polski i każdego Polaka - podkreślił prezes PJN.

Kowal pytany o Kluzik-Rostkowską, powiedział, że bardzo by chciał, żeby była szefowa PJN poszła z nimi do wyborów. - Ten nastrój towarzyszy nam wszystkim. Jeżeli jest w niej choć cień wahania, ale ja nie wierzę, że jest to wahanie, to z wielką serdecznością mówimy - chodźmy razem - powiedział.

Dopytywany, co by się stało, gdyby Kluzik-Rostkowska pojawiła się na konwencji Platformy, nowy szef PJN zapewnił, że "jutro będzie wszystko dobrze".  - Co by się nie działo, jakich złych rzeczy by nam ktokolwiek nie życzył, nawet nasz były poseł, będziemy szli do wyborów, będziemy pokazywać Polakom, że po to jest demokracja, aby mieli realny wybór - dodał Kowal.

Wczoraj z parti odeszedł Jan Filip Libicki. Poseł zapowiadał rezygnację od czasu zmiany kierownictwa partii, będzie on teraz posłem niezrzeszonym.

gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kluzik-Rostkowska: współpracę z Adamem Bielanem uznaję za zakończoną

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2011 18:00
Liderka PJN wcześniej zapowiedziała, że europoseł ma czas do piątku do godziny 16, aby zadeklarować swoją przynależność do ugrupowania. Dodała, że odpowiedź Bielana, jaką otrzymała, uważa za nie satysfakcjonującą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kluzik-Rostkowska spotykała się z Tuskiem. To prawdziwy koniec PJN-u?

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2011 04:45
Transfer Joanny Kluzik-Rostkowskiej może być polityczną bombą na konwencji PO - pisze dziennik "Polska The Times".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Przejście do PO to byłoby dzieciobójstwo"

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2011 10:48
- Przystąpienie do Platformy Obywatelskiej dla mnie dziś to byłby faktyczny koniec polityczny - twierdzi szef klubu PJN Paweł Poncyljusz.
rozwiń zwiń