X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dyrektor Programu Pierwszego PR odwołany

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2011 18:09
Zarząd Polskiego Radia odwołał Ryszarda Hińczę ze stanowiska.
Dyrektor Programu Pierwszego PR odwołany

Do czasu powołania nowego dyrektora pełniącym obowiązki dyrektora Programu Pierwszego Polskiego Radia będzie Andrzej Żak, kierownik Redakcji Aktualności Jedynki.

Hińcza był szefem radiowej Jedynki od października 2009 r. (zastąpił = Wincentego Pipkę, który kierował anteną od listopada 2008 r.). Teraz kandyduje na prezesa Polskiego Radia. 

Hińcza był w przeszłości m.in. wiceszefem radiowej Jedynki, kierował też Informacyjną Agencją Radiową. W latach 90. był rzecznikiem ówczesnego koordynatora służb specjalnych Zbigniewa Siemiątkowskiego.

IAR,PAP,kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowa odsłona strony Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2011 08:43
Dziś wystartowała nowa strona Programu 3 Polskiego Radia. Użytkownicy znajdą na niej wszystkie informacje dotyczące ich ulubionej stacji radiowej zaprezentowane w atrakcyjny sposób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie Radio24 od kuchni (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2011 15:55
Jednym z najpopularniejszych kanałów tematycznych na moje.polskieradio.pl jest kanał informacyjny PR24. – Ludzie chcą być na bieżąco, a informacje, które przedstawiamy, dotyczą najbardziej aktualnych wydarzeń – zauważa dziennikarka kanału.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Siedmiu kandydatów na prezesa Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2011 09:00
Do konkursu zgłosili się: Janusz Daszczyński, Tomasz Heryszek, Jacek Filus, Andrzej Siezieniewski, Witold Laskowski, Ryszard Hińcza i Krzysztof Michalski.
rozwiń zwiń