X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Syria: co najmniej 21 osób zabitych w Latakii

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2011 12:30
Rośnie liczba ofiar pacyfikacji protestów w syryjskim mieście portowym Latakia. Na ulice wechały czołgi i samochody opancerzone. Mieszkańcy uciekają. z domów.
Audio

Drugiego dnia operacji sił rządowych, skierowanej przeciwko opozycji i mieszkańcom, którzy licznie poparli antyreżimowe demonstracje, zginęło co najmniej 21 osób. Takie dane przedstawiła organizacja broniąca praw człowieka.

Czołgi i samochody opancerzone wjechały do miasta w sobotę. W niedzielę świadkowie mówili o ostrzelaniu dzielnicy mieszkaniowej przez marynarkę wojenną. Po wejściu wojska do Latakii masowo uciekają z niego mieszkańcy, wśród nich wiele kobiet i dzieci. Świadkowie donoszą też o fali aresztowań demonstrantów.

Odcięto tam internet i łączność telefoniczną. Reżim prezydenta Syrii próbuje siłą zdławić protesty, które wybuchły w tym kraju w połowie marca, na fali podobnych rozruchów w innych państwach Afryki północnej. Według obserwatorów, od tego czasu w walkach zginęło co najmniej 2150 osób. Syryjscy demonstranci domagają się ustąpienia prezydenta Baszara al-Assada, którego rodzina sprawuje autorytarne rządy w kraju od 41 lat.

Obejrzyj dzień na zdjęciach >>>

IAR, wit

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ofensywa w Syrii. Prezydent tłumi powstanie

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2011 14:19
Czołgów i samochodów opancerzonych używa syryjska armia do tłumienia prostestów przy granicy z Turcją. Obrońcy praw człowieka alarmują, że w atakach giną cywile.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czołgi na ulicach Latakii. Exodus mieszkańców

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2011 12:20
Oddziały prezydenta Syrii pacyfikują antyreżimową demonstrację w tym portowym mieście.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojska dyktatora niszczą syryjskie szpitale

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2011 09:40
W szpitalach w Hamie brakuje krwi do transfuzji, antybiotyków i podstawowych leków. Dwa budynki zostały zniszczone w nalotach. Sytuacja jest dramatyczna - alarmują lekarze.
rozwiń zwiń