X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowy sondaż: Ruch Palikota wchodzi do Sejmu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2011 06:00
Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w najbliższą niedzielę do Sejmu dostałoby się pięć partii - wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP dla programu "Forum" w TVP Info.
Nowy sondaż: Ruch Palikota wchodzi do Sejmu
Foto: sxc.hu

Zobacz galerię: dzień na zdjęciach

PO mogłaby liczyć na 40 procent głosów, PiS na 33 procent, a SLD na 11 procent głosów wyborców. Polskie Stronnictwo Ludowe otrzymałoby 7 procent głosów, a Ruch Poparcia Palikota  5 procent.

Progu wyborczego nie przekroczyłoby ugrupowanie Polska jest Najważniejsza z 1 procentowym poparciem. Pozostałe partie zgromadziłyby w sumie 3 procent głosów.

TNS OBOP pytał respondentów także o to, czym kierują się głosujący w wyborach parlamentarnych. 32 procent z nich wskazało na program partii, 21 procent na dokonania partii, a 19 na przekonanie do konkretnego kandydata. 9 procent ankietowanych odpowiedziało, że oddając głos kieruje się osobowością liderów partii, a 2 procent jakością kampanii wyborczej. Aż 17 procent odpowiedziało, że "trudno powiedzieć".

Sondaż TNS OBOP dla programu "Forum" został przeprowadzony telefonicznie w dniach 14-15 września na reprezentatywnej grupie tysiąca dorosłych Polaków. Błąd oszacowania wynosi 3 procent.

aj

/
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Najnowszy sondaż. Sprawdź poparcie dla partii

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2011 15:40
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się we wrześniu, na PO zagłosowałoby 37 proc. Polaków, PiS mogłoby liczyć na 20 proc. poparcia, SLD na 7 proc., a PSL na 6 proc. - wynika z sondażu CBOS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sondaż: remis PiS i PO wśród twardego elektoratu

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2011 08:35
Gdyby policzyć poparcie tylko zdeklarowanych wyborców, Platforma może liczyć na 18 proc., a PiS - 17 proc. – wynika z sondażu TNS OBOP dla "Gazety Wyborczej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tusk niespokojny: może być wielkie zdziwienie

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2011 17:40
Każdy głos może naprawdę zdecydować o tym, kto wygra - tak premier odpowiedział na pytanie o sondaże przedwyborcze.
rozwiń zwiń