Pijana bytomianka położyła się na torach

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2011 15:35
Motorniczy zauważył kobietę, ale nie zdążył wyhamować. Mimo iż przejechało nad nią pół składu, nic się jej nie stało.
Pijana bytomianka położyła się na torach
Foto: Nemo5576/Wikimedia Commons/CC

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem przy ul. Zabrzańskiej w Bytomiu. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie ratunkowe.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

44-letnia kobieta przeżyła wypadek, nie odnosząc żadnych poważnych obrażeń. Jedynie podnosząc głowę uderzyła o podwozie tramwaju i rozcięła sobie skórę.

Przeprowadzone badanie stanu jej trzeźwości wykazało 2,2 promila alkoholu w organizmie. Po założeniu opatrunku, bytomiankę doprowadzono do izby wytrzeźwień.

slaska.policja.gov.pl, kk

Zobacz więcej na temat: Bytom śląskie wypadek
Czytaj także

Gdańsk: tramwaj uderzył w kamienicę. Dwie osoby zostały ranne

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2011 10:40
Przez półtorej godziny ulica Jana z Kolna była zamknięta dla ruchu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kraków: autobus zderzył się z tramwajem. Cztery osoby zostały ranne

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2011 13:00
Do wypadku doszło kiedy kierowca autobusu przejeżdżał przez torowisko na parking pod stadionem Wisły Kraków.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Szczecin: tramwaj zderzył się z autobusem

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2011 13:35
W wyniku zderzenia 9 osób zostało poszkodowanych, 5 jest w szpitalu. To jeszcze ciągle wstępny bilans wypadku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zderzenie dwóch tramwajów w centrum Poznania

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2011 13:50
Rannych zostało ponad 40 osób, w tym pięć ciężko - poinformował rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.
rozwiń zwiń