X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Będą blokady Marszu Niepodległości. OPZZ popiera

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2011 13:55
Porozumienie 11 listopada zapowiada blokady marszu, który w Warszawie organizować będą ugrupowania narodowe. Prostety przeciwko demonstracjom popiera OPZZ.
Audio
  • Jacek Fenderson z Porozumienia 11 listopada: jest organizowany przez grupy, które mają w pogardzie demokrację, tak jak ONR i Młodzież Wszechpolską, która jest inicjatorem getta ławkowego
Będą blokady Marszu Niepodległości. OPZZ popiera
Foto: marszniepodleglosci.pl

Zdaniem organizatorów inicjatywy Porozumienie 11 listopada marsz ten jest ruchem nacjonalistów i neofaszystów, mówił na konferencji prasowej Jacek Fenderson z Porozumienia 11 listopada.

- Marsz jest organizowany przez grupy, które mają w pogardzie demokrację, tak jak ONR i przez Młodzież Wszechpolską, która jest inicjatorem getta ławkowego". Fenderson dodał, że porozumienie chce pokazać niezgodę na nietolerancję, rasizm i ksenofobię.

Porozumienie 11 listopada jest także wspierane przez Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych.

Andrzej Radzikowski, wiceprzewodniczący OPZZ powiedział, że takie wartości jak walka z faszyzmem są głęboko wpisane w tradycję OPZZ. Radzikowski odwołał się także do wydarzeń, jakie miały miejsce w Norwegii na wyspie Utoya i w Oslo. Jak mówił faszyzm to nie jest tylko karta historii, ale także dzisiaj "są ludzie i siły, które próbują odrodzić tą ideologię i te sposoby działania, oparte o przemoc".

OPZZ poparło w piątek Porozumienie 11 Listopada, które zamierza zablokować "Marsz Niepodległości", organizowany w następny piątek w Warszawie m.in. przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny.

IAR, wit

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niemcy przyjadą zablokować Marsz Niepodległości?

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2011 12:20
Członkowie ultralewicowych organizacji przyjadą do Polski, by zablokować demonstrację Młodzieży Wszechpolskiej i ONR - donosi "Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dopuśćmy poglądy, z którymi się nie zgadzamy

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2011 17:57
Prof. Ireneusz Krzemiński (UW): Jestem za tym, by zorganizować kontrmanifestację do Marszu Niepodległości, a nie walczyć, by go zakazano.
rozwiń zwiń

Czytaj także

KRRiT: nie było apelu o bojkot Marszu Niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2011 17:55
Rada nie dopatrzyła się naruszenia prawa w programie TVP2 "Pytanie na śniadanie", w którym - zdaniem organizatorów Marszu - zwrócono się do telewidzów z apelem o udział w blokadzie tej manifestacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anarchiści szykują koktajle Mołotowa na 11 listopada

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2011 07:30
Federacja Anarchistyczna nawołuje na swoich stronach internetowych do zablokowania Marszu Niepodległości. Udziela przy tym wskazówek, kiedy używać koktajli Mołotowa.
rozwiń zwiń