X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Zadzwońcie po milicję" Big Cyc o stanie wojennym

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2011 12:00
W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, zespół Big Cyc wydaje płytę z nowymi wersjami piosenek undergroundowych polskich kapel punkowych z lat 80.
Audio
  • "Zadzwońcie po milicję! " w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego
Zadzwońcie po milicję Big Cyc o stanie wojennym
Foto: mat.promocyjne

- Krążek zawiera nowo nagrane wersje piosenek zespołów punk rockowych, które grały w tamtym okresie. To są tak zwane podziemne kapele. Myśmy specjalnie szukając nagrań z tamtego okresu wybrali kapele mniej znane. Z tamtym okresem kojarzą się takie kapele jak Dezerter, KSU czy WC, ale te zespołu działają do dzisiaj, wznawiają swoje nagrania i nagrywanie ich piosenek byłoby jakimś nieporozumieniem -  tłumaczy Krzysztof Skiba.

 Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

Projekt "Zadzwońcie po milicję!" zrealizowany został we współpracy z Narodowym Centrum Kultury i Stowarzyszeniem Strefa Kultury.

Posłuchaj o stanie wojennym w serwisie specjalnym Radiach Wolności>>>

Na ścieżce pojawią się także archiwalne dźwięki i materiały z archiwum IPN takie jak syreny milicyjne, radiowe rozmowy między jednostkami milicyjnymi pacyfikującymi demonstracje, okrzyki i hasła wznoszone przez demonstrantów (tytułowe "Zadzwońcie po milicję!"), fragmenty drętwych przemówień gen Jaruzelskiego czy konferencji prasowych Jerzego Urbana.

gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak