X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Symboliczny gest". Prezydent Niemiec w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 19:36
Od ceremonii powitania na dziedzińcu Belwederu rozpoczęła się dwudniowa robocza Joachima Gaucka w Warszawie.
Audio
Symboliczny gest. Prezydent Niemiec w Polsce
Foto: fot. PAP/Paweł Supernak

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>

Tydzień temu w czasie rozmowy telefonicznej Bronisław Komorowski zaprosił prezydenta Niemiec do złożenia wizyty w Polsce. Minister w Kancelarii Prezydenta Jaromir Sokołowski podkreślił, że to symboliczny gest, iż prezydent Niemiec tuż po zaprzysiężeniu przyjeżdża do Polski.

Wizyta Joachima Gaucka potrwa dwa dni. Prezydenci będą rozmawiali o relacjach dwustronnych, kwestiach europejskich i wspólnych wartościach - poinformował minister Sokołowski.

Bronisław Komorowski podjął swojego gościa uroczystą kolacją. Na wtorek zaplanowano konferencję prasową prezydentów i spotkanie Joachima Gaucka z premierem Donaldem Tuskiem.

Joachimowi Gauckowi towarzyszy jego partnerka życiowa Daniela Schadt. Wizyta ma charakter roboczy. Gauck jest pierwszym prezydentem RFN pochodzącym z byłej NRD. Jest też pierwszym prezydentem powojennych Niemiec nie reprezentującym żadnej opcji politycznej.

IAR, aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niemcy: Joachim Gauck zaprzysiężony na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2012 09:53
Joachim Gauck został w piątek zaprzysiężony na prezydenta Niemiec. Złożył on ślubowanie przed dwiema izbami niemieckiego parlamentu, Bundestagiem i Bundesratem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gauck: proszę o jeden prezent - o zaufanie

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2012 11:08
Zaprzysiężony w piątek na prezydenta Niemiec Joachim Gauck zaapelował do obywateli i rządzących o wzajemnie zaufanie, wiarę w siebie oraz zaangażowanie społeczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent Niemiec z pierwszą wizytą w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 06:35
Wieczorem do Warszawy przylatuje zaprzysiężony w piątek prezydent Niemiec Joachim Gauck wraz ze swoją partnerką Danielą Schadt.
rozwiń zwiń