X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Odsłonięto tablicę upamiętniającą Lecha Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2012 18:18
W Piszu odsłonięto tablicę upamiętniającą prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jarosław Kaczyński podziękował w liście lokalnym działaczom PiS za jej postawienie i ufundowanie.
Prezydent Lech Kaczyński
Prezydent Lech KaczyńskiFoto: polskieradio.pl

Tablica poświęcona pamięci byłego prezydenta stanęła na skwerze przy ul. Kościuszki w bezpośrednim sąsiedztwie ronda im. Lecha Kaczyńskiego.

Znajdują się na niej dwa napisy - pierwszy jest cytatem z przemówienia ks. kard. Stefana Wyszyńskiego z 1977 roku: "naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej". Drugi napis głosi: "pamięci Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego".

Andrzej Zadroga, przewodniczący komitetu budowy tablicy, radny PiS powiedział, że dobór cytatu ma nawiązywać do "ciągłości myśli wielkich Polaków o Polsce i Polakach". Poinformował, że koszt tablicy wynosi 19 tys. zł., a kwota ta w całości ma być pokryta ze składek ofiarodawców. Komitet budowy tablicy nie uzbierał jeszcze całości tej kwoty.

(pp)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Trzeba pamiętać o ofiarach katastrofy smoleńskiej"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2012 16:56
- Trzeba pamiętać, że nie zginęli w zwykłym wypadku - podkreślił lider PiS Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spór o pomnik Lecha Kaczyńskiego. "Wywoła złe emocje"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2012 18:30
Budowa pomnika Lecha Kaczyńskiego w Radomiu, zainicjowana przez rządzące miastem PiS, spotkała się ze sprzeciwem opozycji i wielu radomian.
rozwiń zwiń