Jak wyglądają drogi na Ukrainie przed Euro 2012?

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2012 09:20
Do Euro 2012 na Ukrainie gotowe będą tylko drogi łączące Kijów ze Lwowem oraz stolicę z Kowlem i przejściem granicznym w Jagodzinie.
Audio
Jak wyglądają drogi na Ukrainie przed Euro 2012?
Foto: Glow Images

Do Euro 2012 na Ukrainie gotowe będą tylko drogi łączące Kijów ze Lwowem oraz stolicę z Kowlem i przejściem granicznym w Jagodzinie. Trasy pomiędzy Kijowem, Donieckiem i Charkowem na pewno nie zostaną zmodernizowane do Mistrzostw.
Redaktor naczelny turystycznego portalu Doroga.ua Andrij Tyczyna wrócił właśnie z objazdu samochodowego, którego trasa obejmowała wszystkie miasta, gdzie odbędzie się Euro 2012. Objazd rozpoczął się w Kijowie, jego uczestnicy pojechali do Charkowa, potem do Doniecka, a stamtąd przez Humań do Lwowa i z powrotem do stolicy. Andrij Tyczyna powiedział Polskiemu Radiu, że najlepsze wrażenie spośród tych tras robi droga z Kijowa do Lwowa. Reszta to zwyczajne ukraińskie dziurawe drogi.
Według redaktora naczelnego portalu Doroga.ua, pozytywnie zaskakuje za to infrastruktura przydrożna. Pojawia się coraz więcej hoteli czy restauracji, które poziomem usług przypominają europejskie.

źr.
źr. doroga.ua


IAR/agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Ukraino, Europa czuje się oszukana"

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2012 18:19
Wiktor Janukowycz nie raz obiecywał zmianę ustawy i zwolnienie Tymoszenko – zauważa Jan Piekło. Według niego, jeśli jesienią Ukraina zmanipuluje wybory, Unia może odpowiedzieć sankcjami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Borusewicz: naciski na Kijów nie powinny niszczyć relacji z Unią i z Polską

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2012 08:43
Bojkot ukraińskiej części mistrzostw Euro 2012 oznacza także bojkot tej imprezy w Polsce - uważa marszałek Senatu Bogdan Borusewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mariusz Błaszczak: bojkot Euro to jedyna metoda

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2012 08:20
Mariusz Błaszczak (PiS) uważa, że tylko poprzez zdecydowane działania całej Unii Europejskiej można wywrzeć nacisk na prezydenta Wiktora Janukowycza w kwestii praw człowieka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ambasador Ukrainy: bojkot Euro nie jest rozwiązaniem

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2012 09:08
W tej trudnej sytuacji nie pomoże bojkotowanie Euro, a podpisanie umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską - powiedział w Jedynce ambasador Ukrainy Markijan Malskyj.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent chętnie pojedzie na Ukrainę, ale...

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2012 14:46
Bronisław Komorowski spotka się Wiktorem Janukowyczem pod warunkiem, że wpłynie to na sytuację więzionej Julii Tymoszenko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co działaczka FEMEN zrobiła z pucharem Euro 2012?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2012 16:30
23-letnia członkini feministycznego ruchu FEMEN zrzuciła puchar Henry'ego Delaunaya z podestu na ziemię podczas prezentacji trofeum w Kijowie.
rozwiń zwiń