X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sam badał katastrofę Tu-154, nie zaprosili go

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2012 06:52
Naukowcy są zawiedzeni brakiem możliwości fachowej polemiki z tezami profesora Wiesława Biniendy, który podważa oficjalne ustalenia dotyczące katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem - czytamy w "Naszym Dzienniku".
Wrak prezydenckiego tupolewa, który rozbił się pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku
Wrak prezydenckiego tupolewa, który rozbił się pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 rokuFoto: YouTube/kadr z filmu

Naukowiec, w czasie pobytu w Polsce, nie został zaproszony na sesję w Kazimierzu Dolnym, zorganizowaną przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej. Występowali na niej między innymi członkowie komisji Jerzego Millera i jeden z najbardziej aktywnych krytyków Biniendy - profesor Paweł Artymowicz.

"Nasz Dziennik" przypomina, że Wiesław Binienda, dziekan wydziału Inżynierii Lądowej Uniwersytetu w Akron w amerykańskim stanie Ohio, kwestionuje oficjalne ustalenia w sprawie katastrofy smoleńskiej. Paneliści sesji żałują, że profesor Binienda nie wziął w niej udziału. - Nie wykorzystano możliwości polskich naukowców, którzy mogliby wyjaśnić, co się stało w Smoleńsku - mówi profesor Aleksander Olejnik z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Profesor Zdzisław Gosiewski z Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych wskazywał, że dwie teorie się rozmijają, a ludzie się nie spotykają i nie ma dialogu. "Nasz Dziennik" dodaje, że niemal wszystkie referaty wygłoszone podczas sesji można uznać za ilustrację dla postulatu wykonania dobrego modelu matematycznego katastrofy i symulacji ostatnich sekund lotu rządowego Tupolewa.

ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"GPC": Tupolew rozpadł się wbrew prawom fizyki?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 08:30
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju nie pomoże polskim naukowcom z uczelni technicznych zorganizować konferencji dotyczącej katastrofy smoleńskiej. To kolejna instytucja, która odmówiła.
rozwiń zwiń