X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Strefa euro ma 3 miesiące na uratowanie waluty"

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2012 20:50
- Znajdujemy się w punkcie przesilenia - twierdzi amerykański miliarder i inwestor George Soros.
Strefa euro ma 3 miesiące na uratowanie waluty
Foto: Glow Images/East News

Zdaniem Sorosa rządy strefy euro mają około trzech miesięcy na uratowanie wspólnej waluty, "na poprawę swych błędów i odwrócenie obecnych negatywnych trendów". - Potem rynki będą dalej żądać więcej, a władze nie będą w stanie spełnić tych żądań - ostrzegł.
Miliarder sprecyzował, że mówiąc o rządach strefy euro ma na myśli przede wszystkim rząd Niemiec i Bundesbank, gdyż "bez wsparcia Niemiec nic się nie da zrobić". W opinii Sorosa "w ciągu trzech miesięcy gospodarka Niemiec osłabnie" i wówczas kanclerz Angela Merkel będzie miała problemy, by skłonić niemiecką opinię publiczną do zaakceptowania dodatkowych zobowiązań wobec Europy. - Stąd to trzymiesięczne okno - podkreślił.
Nawiązując do Grecji, Soros wyraził przekonanie, że "jest wystarczająco przestraszona perspektywą wykluczenia z UE, by zapewnić niewielką przewagę miejsc w parlamencie koalicji, gotowej do wdrożenia w życie umowy z UE, Międzynarodowym Funduszem Walutowym i wierzycielami bankowymi". Wybory w Grecji odbędą się 17 czerwca.
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>
PAP,kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aleksander Kwaśniewski: panika będzie elementem dramatu (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2012 07:18
Sytuacja na rynkach jest poważna, nie można jej nie doceniać - mówił w „Sygnałach dnia” w radiowej Jedynce były prezydent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grecy: Merkel zaproponowała referendum o euro

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 21:12
Grecy twierdzą, że Angela Merkel zaproponowała przeprowadzenie w ich kraju referendum na temat przyszłości Aten w strefie euro. Zaprzecza temu Berlin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tusk: trzeba wzmocnić firewall w Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 10:50
Unia Europejska powinna się przygotować na wyjście Grecji ze strefy euro– powiedział Donald Tusk. Mówił także, że Polska chce wprowadzenia euroobligacji, najlepiej w całej Unii.
rozwiń zwiń