X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sukces "Kolejki". Została "Grą Roku 2012"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 10:08
Edukacyjna gra opracowana przez Instytut Pamięci Narodowej została doceniona przez ekspertów skupionych wokół serwisu GameFanatic.pl
Sukces Kolejki. Została Grą Roku 2012
Foto: IPN

Po raz pierwszy na grę roku, polscy eksperci wybrali planszówkę rodzimych autorów. Niespotykany jest również fakt, że wyróżniono grę edukacyjną. Doceniono zarówno proste zasady gry, jak i szatę graficzną.

Akcja "kolejki" rozgrywana jest w realiach gospodarczych ostatnich lat PRL-u. Gracze wchodzą w rolę osób robiących zakupy w czasie kryzysu gospodarczego lat 80. Aby zbierać kolejne punkty muszą walczyć o reglamentowane towary. W tym celu stosują swoją strategię ustawiając swoje pionki w odpowiednich kolejkach. Wygrywa ten, kto pierwszy wykona zadanie - czyli skompletuje listę zakupów.

/

Wkrótce ma ukazać się czwarte wydanie "Kolejki", a w związku z dużym zainteresowaniem za granicą, przygotowana zostanie w wersji językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i japońskim.

IAR, tj

Zobacz serwis specjalny HISTORIA >>>

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kolejka" uczy i bawi

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2011 16:14
Decydującą o przetrwaniu w PRL-u sztukę stania w kolejkach po trudno dostępne towary przypomina gra opublikowana przez Instytut Pamięci Narodowej.
rozwiń zwiń