X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Demonstracja w Poznaniu. "Chleba zamiast igrzysk"

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2012 16:37
W proteście przeciwko organizacji Euro w Polsce uczestniczyło kilkaset osób, m.in. przedstawiciele organizacji pracowniczych i stowarzyszeń lokatorów.
Demonstracja w Poznaniu. Chleba zamiast igrzysk
Foto: PAP/Marek Zakrzewski

Według uczestników manifestacji, organizacja Euro w Polsce miała przyczynić się do rozwoju polskich miast, tymczasem te samorządy, które inwestowały w turniej stanęły na skraju bankructwa. Jak podkreślili, podczas gdy na organizację Euro wydaje się miliardy złotych, w kraju obcina się wydatki na realizację podstawowych potrzeb społecznych.

Mistrzostwa Euro 2012 w Polskim Radiu>>>

W trakcie manifestacji wznoszono hasła "Chleba zamiast igrzysk", "Złodzieje!". Uczestnicy nieśli transparenty "Dość antyspołecznej polityki mieszkaniowej", "Miasto dla mieszkańców", "Mamy stadiony - nie mamy teatrów", "Bilion długów, za rok - dwa P.O. DZIĘKUJ" i "Eksmitować urząd miejski".
Współorganizator protestu Jakub Grzegorczyk z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza, powiedział, że "priorytetem w budżetach miast i budżecie centralnym zawsze jest rozrywka i aparat represji, a nigdy nie ma pieniędzy na wydatki socjalne, mieszkalnictwo i na godne pensje dla pracowników".
Zobacz serwis Polskiego Radia na Euro 2012>>>
- Protestujemy przeciwko obecnej polityce, gdy przy obecnym kryzysie, spadku liczby mieszkań socjalnych i komunalnych na stadiony przeznaczane są miliardy złotych. To, co się dzieje w służbie zdrowia, w edukacji to sytuacja katastrofalna. Za równowartość dwóch krzesełek na stadionie, można byłoby wybudować dwa mieszkania. Polski nie stać na igrzyska - powiedziała Katarzyna Czarnota z Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów.
Według policji, w proteście wzięło udział ok. pół tysiąca osób.
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>
PAP,kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Incydent przed "Narodowym". Protest feministek

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2012 15:38
Po południu przed wejściem na Stadion Narodowy w Warszawie doszło do drobnego incydentu. Cztery aktywistki z ukraińskiego ruchu Femen zrzuciły górną część ubrania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Bojkotujcie mecz po rasistowskich zaśpiewkach"

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2012 09:02
Brytyjska Partia Pracy zaapelowała o bojkot meczów Euro, jeśli czarnoskórych piłkarzy Anglii spotkają ataki z trybun.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nocna awantura kibiców w Poznaniu

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2012 09:34
Po pierwszej w nocy u zbiegu ulic Wielkiej i Żydowskiej dwie grupy pseudokibiców rzuciły się na siebie.
rozwiń zwiń