X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szejnfeld o Kamińskim w PO: to fakty medialne

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 18:42
Czy były spin doktor PiS, a obecnie europoseł PJN przejdzie do Platformy Obywatelskiej? Adam Szejnfeld z PO nie potwierdza, ale też nie zaprzecza.
Audio
Adam Szejnfeld
Adam SzejnfeldFoto: szejnfeld.pl

O tym, że Kamiński ma zasiąść w radzie rządowej fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie napisała "Polityka”. To podobno efekt poparcia udzielonego przez zaprzyjaźnionego z nim szefa MSZ Radka Sikorskiego.  Według "Rzeczpospolitej” nominacja jest próbą sondowania opinii publicznej, czy zaakceptuje transfer byłego spin doktora PiS do obozu władzy. Od tego ma zależeć przyszłość  Kamińskiego w PO.

Gdyby to była prawda, to interpretacja jest bardzo daleko idąca – komentuje te rewelacje w Pulsie Trójki Adam Szejnfeld z PO. Jego zdaniem zasiadanie w radzie, a bycie członkiem partii politycznej to kosmiczna odległość. Przypomina jednak, że Platforma Obywatelska jest partią w której mogą się znaleźć ludzie o różnych poglądach i światopoglądach.

Zdaniem Andrzeja Romanka taki transfer jest możliwy.  Przypomina, że Michał Kamiński działała w Narodowym Odrodzeniu Polski, był też sympatykiem Przymierza Prawicy i sekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Uważa jednak, że gdyby znalazł się w PO, to byłby dowód, że jest ona partią bezideową w której chodzi o stanowiska i funkcje.

Romanek wyobraża sobie nawet, że w przyszłym Sejmie Michał Kamiński usiądzie obok marszałka Stefana Niesiołowskiego.  - Pewnie będzie musiała obok nich stać straż marszałkowska, żeby się nie pogryźli – powiedział.

Rozmawiał Damian Kwiek.

Na audycję "Puls Trójki" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.45.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak