X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pomóż Wikipedii, weź udział w WikiEkspedycji

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2012 10:00
Wolontariusze tworzący polskojęzyczną Wikipedię w sierpniu będą dokumentować ważne obiekty Warmii i Mazur. Rusza WikiEkspedycja.
Pomóż Wikipedii, weź udział w WikiEkspedycji
Foto: sxc.hu

WikiEkspedycja to coroczna wyprawa po jednym z regionów Polski organizowana przez Stowarzyszenie Wikimedia Polska, która ma na celu zebranie dokumentacji, głównie fotograficznej, dotyczącej wybranego regionu. To projekt otwarty i każdy chętny może wziąć udział w wyprawie. Później należy umieścić wykonane przez siebie zdjęcia w multimedialnej encyklopedii.

W latach poprzednich w ramach projektu odwiedzane były województwa podlaskie, pomorskie i podkarpackie. W tym roku na Warmii i Mazurach wolontariusze pojadą do 500 miejscowości - w Wikipedii brakuje zdjęć ponad połowy z nich. Fotografowane będą nie tylko zabytki, ale także inne, ciekawe obiekty. "Wikipedyści" nawiązali współpracę m.in. z Leksykonem Kultury Warmii i Mazur i portalem Olsztyn.pl.
Dzięki współpracy z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie powstał też pomysł, by jesienią zorganizować warsztaty redagowania multimedialnej encyklopedii, które będą połączone z wernisażem zdjęć z WikiEkspedycji. Za rok wolontariusze wyruszą dokumentować województwo świętokrzyskie i lubelskie.

Zobacz galerię DZIEŃ NA ZDJĘCIACH

IAR, ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak pewien profesor zrobił uczniów w balona

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 15:56
Francuski profesor literatury postanowił obnażyć bezmyślność uczniów, korzystających z gotowych wypracowań, które można znaleźć w internecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja ocenzuruje internet? Wikipedia protestuje

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2012 19:21
Duma Państwowa, niższa izba rosyjskiego parlamentu, przyjęła kontrowersyjną nowelizację ustawy o internecie. Poprawki dotyczą szkodliwych treści w sieci.
rozwiń zwiń