X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ministerstwo Zdrowia zapłaciło za hotel 20 tys. zł

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2012 08:29
Wiceminister zdrowia Agnieszka Pachciarz od marca do czerwca mieszkała w apartamencie w rządowym hotelu "Parkowa" - donosi "Nasz Dziennik".
Ministerstwo Zdrowia zapłaciło za hotel 20 tys. zł
Foto: Wistula/Wikimedia Commons/CC

Agnieszka Pachciarz, obecna szefowa Narodowego Funduszu Zdrowia, była wiceministrem zdrowia prawie od marca do czerwca. Ponieważ mieszka pod Poznaniem, w Warszawie miała prawo do korzystania ze służbowego mieszkania, jednak skorzystała z innej możliwości. Przez cały okres pracy na stanowisku wiceministra mieszkała w rządowym hotelu "Parkowa".
"Nasz Dziennik" dotarł do faktur, jakie "Parkowa" wystawiała ministerstwu za pobyt Agnieszki Pachciarz w dwuosobowym apartamencie. Opiewają one na łączną kwotę 20 tysięcy złotych.
To kilka razy więcej, niż kosztowałoby umieszczenie pani wiceminister w najdroższym służbowym mieszkaniu - mówi pracownik resortu. I dodaje, że być może chodziło o to, żeby pani wiceminister miała za sąsiada premiera Donalda Tuska, który również mieszka w kompleksie "Parkowa".
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>
IAR, kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Na co rodzina królewska wydaje 8,5 mln euro?

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2011 15:06
Po raz pierwszy w dziejach hiszpańskiej monarchii, rodzina królewska ujawniła, na co przeznacza prawie 8,5 mln euro, jakie otrzymuje z budżetu państwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ministrowie wydali tysiące w restauracjach

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2012 10:45
Kontrola wydatków członków poprzedniego rządu Portugalii wykazała poważne nadużycia finansowe w wydatkach reprezentacyjnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włosi pomagają premierowi oszczędzać na administracji

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2012 16:20
Rząd Mario Montiego podjął decyzje, by jeszcze w tym roku zmniejszyć jej wydatki o 4,2 miliarda euro i zachęcił obywateli, aby dzielili się z nim swoimi propozycjami. Także w Internecie.
rozwiń zwiń