X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Tusk może spać spokojne. Nie straci pracy

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2012 15:14
Poleciłem Michała Tuska jako PR-owca dla firmy OLT Express, bo był najbardziej kompetentną osobą - twierdzi prezes portu lotniczego w Rębiechowie.
Audio
  • Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku
Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy
Port lotniczy Gdańsk im. Lecha WałęsyFoto: Mariusz Nasieniewski/ Wikimedia Commons

W ostatnich dniach w mediach pojawiało się wiele kontrowersji w związku z powiązaniami syna premiera z liniami lotniczymi, portem lotniczym i "Gazetą Wyborczą". Michał Tusk jako pracownik Portu Lotniczego w Gdańsku miał przekazywać tajne informacje szefostwu OLT Express.

Tomasz Kloskowski przyznaje, że polecił Michała Tuska dyrektorowi OLT Jarosławowi Frankowskiemu. - OLT potrzebowało ludzi. Wadą tego projektu było to, że PR-u nie było żadnego i wielokrotnie podkreślałem to dyrektorowi OLT. Pan Jarosław Frankowski poprosił mnie o pomoc uważałem, że najbardziej kompetentny jest pan Michał Tusk - podkreślił Kloskowski.

 Prezes lotniska zapewnia, że działał zgodnie z prawem , a na rynku jest wiele osób, które pracują jednocześnie dla portów i linii lotniczych. - W momencie, kiedy polecałem pan Michał Tusk nie pracował w porcie, dopiero po jakimś czasie zaczął pracować w porcie. Natomiast pamiętajmy o jednym - porty lotnicze nie konkurują z liniami lotniczymi. Porty lotnicze konkurują z portami lotniczymi, a linie lotnicze konkurują z liniami lotniczymi - zaznaczył prezes.

Tomasz Kloskowski nie zamierza podawać się do dymisji. Prezes portu lotniczego w Rębiechowie nie zamierza także zwalniać Michała Tuska.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

IAR/aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tusk: to dla mojego syna bolesna lekcja życia

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2012 20:38
Szef rządu ocenił, że kłopoty, w jakie wpadł jego syn, są m.in. "skutkiem tego, że wybrał drogę samodzielną".
rozwiń zwiń

Czytaj także

FAZ: Tusk ma problem z "zadrapanym zderzakiem"

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2012 14:18
Niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" opisuje wątpliwości, dotyczące współpracy syna premiera Michała Tuska z liniami lotniczymi OLT Express.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawa syna premiera Tuska w kolejnej prokuraturze

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2012 16:32
Prokuratura Okręgowa w Gdańsku przejmie postępowanie sprawdzające dotyczące zawiadomienia o możliwości działania na szkodę Portu Lotniczego Gdańsk przez Michała Tuska.
rozwiń zwiń