Kora odpowie za narkotyki. Grożą jej trzy lata

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012 11:18
Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko wokalistce "Maanamu" Oldze J.
Audio
  • Dariusz Ślepokura, rzecznik prokuratury okręgowej w Warszawie
Marihuana (zdjęcie ilustracyjne)
Marihuana (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News

- Olga J. jest oskarżona o posiadanie w dniu 12 czerwca 2012 r. w swoim mieszkaniu w Warszawie, wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste (marihuany) w ilości 2,83 g. tj. o czyn z art. 62 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii - czytamy w komunikacie prokuratury.

Piosenkarka usłyszała zarzut posiadania substancji odurzających. Do przeszukania domu Kory doszło po informacji służby celnej, która odkryła, paczkę nadaną na adres piosenkarki. W pakunku, który miał do niej dotrzeć, znajdowało się 60 gramów konopi indyjskich. Przyponijmy, że przesyłka adresowana była na Ramonę, psa piosenkarki.

Sprawa Olgi J. zostanie rozpoznana przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza w postępowaniu uproszczonym. Jeśli okaże się, że Olga J. jest winna zarzucanego jej przestępstwa, grozi jej do trzech lat więzienia. W przypadkach mniejszej wagi sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Zobacz galerię: dzień na zdjęciach >>>

aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Znana piosenkarka zatrzymana za narkotyki

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2012 13:48
Słynna piosenkarka Olga J. została zatrzymana na warszawskich Bielanach i przed południem trafiła na komisariat – podaje RMF FM.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Menadżerka: narkotyki wysłano do psa Kory

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 16:55
Przesyłka zawierająca ok. 60 gramów suszu z konopi indyjskich była zaadresowana na Ramonę Sipowicz. - Ramona to pies Kory - wyjaśniła Katarzyna Litwin, menadżerka artystki.
rozwiń zwiń