X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"GPC" przejęta przez spółkę powiązaną z PiS

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2012 10:17
Powiązana z PiS spółka Geranium przejęła większość udziałów w wydającej dziennik "Gazeta Polska Codziennie" spółce Forum SA – poinformował "Press”.
GPC przejęta przez spółkę powiązaną z PiS
Foto: Gazeta Polska Codzienna

Geranium zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego w lipcu br. Jego kapitał założycielski wynosi 150 tys. zł. Według wpisu do KRS, spółka zajmuje się działalnością wydawniczą i producencką. Jej wspólnikiem jest spółka Srebrna, związana z Instytutem Lecha Kaczyńskiego, właścicielka biurowców w Al. Jerozolimskich i przy ul. Srebrnej w Warszawie. Ma w Geranium 149 udziałów. Spółka córka Srebrnej, Słowo Niezależne, jest właścicielką miesięcznika "Nowe Państwo" i portalu Niezalezna.pl.

"Press” informuje, że związany z PiS jest też prezes Geranium Jacek Cieślikowski, radny Warszawy i asystent prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Srebrną wiąże też z Geranium osoba Janiny Goss, bliskiej znajomej prezesa Kaczyńskiego i byłej szefowej rady nadzorczej TVP z nadania PiS, która jest także członkiem zarządu spółki Srebrna.

 W lipcu br. Goss zastąpiła Tomasza Sakiewicza na stanowisku prezesa spółki Forum.

– Podpisaliśmy umowę, w której Geranium zobowiązało się do nieingerowania w sprawy redakcyjne. Sympatyzuję z niektórymi poglądami PiS, ale robienie partyjnej gazety mnie nie interesuje – twierdzi Tomasz Sakiewicz, który nadal pozostaje wiceprezesem spółki Słowo Niezależne oraz redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej”.

Galeria: dzień na zdjęciach >>>

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PiS pozwie "Newsweek" za artykuł "Srebrny układ"

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2012 10:37
Złożenie pozwu przeciwko tygodnikowi zapowiedział w "Salonie Politycznym Trójki" szef klubu PiS Mariusz Błaszczak.
rozwiń zwiń