X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Masz zdolności paranormalne? Udowodnij. Dostaniesz milion

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 12:00
Nagrodę oferuje Belgijsko-Flamandzkie Stowarzyszenie Sceptyków. Dowód musi być jednak przedstawiony zgodnie z rygorem naukowym, podczas wiarygodnego eksperymentu.
Masz zdolności paranormalne? Udowodnij. Dostaniesz milion
Foto: sxc.hu/cc

Tak zwana Nagroda Syzyfa to propozycja dla rzekomych jasnowidzów, telepatów, różdżkarzy czy wróżek. Wielu ludzi uważa, że ma nadprzyrodzone umiejętności, ale eksperymenty naukowe na razie nie potwierdziły ich hipotez. Dla tych, którzy chcą się sprawdzić, sceptycy przygotowali specjalny program oparty na wiarygodnych testach.

- Na przykład ktoś twierdzi, że znak zodiaku ma wpływ na osobowość. Dajemy takiej osobie życiorysy dziesięciu ludzi i prosimy, by dopasowała do nich daty urodzenia - powiedział Polskiemu Radiu belgijski koordynator projektu, profesor Willem Betz. Kto zda dwa takie testy, dostanie milion euro.

Sceptycy uważają, że nagroda jest bezpieczna - w USA podobna szansa istnieje od lat, ale na razie nikomu nie udało się jej wykorzystać. O Nagrodę Syzyfa można ubiegać się od poniedziałku, także za pośrednictwem polskich organizacji sceptyków. Projekt wspiera Klub Sceptyków Polskich i Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów.

Zobacz galerię - Dzień na zdjęciach >>>

sg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak