X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gierkówka prawie gotowa. Kolejny fragment otwarty

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2012 15:35
Drogowcy udostępnili właśnie fragment trasy ekspresowej od granicy województw mazowieckiego i łódzkiego do Rawy Mazowieckiej.
Audio
  • Rzeczniczka Generalnej dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Urszula Nelken
Gierkówka prawie gotowa. Kolejny fragment otwarty
Foto: Waraciła/Wikimedia Commons

Cały czas zamknięty jest 50 - kilometrowy odcinek z Rawy do Piotrkowa Trybunalskiego. Jak tłumaczy rzeczniczka Generalnej dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Urszula Nelken, trasa będzie udostępniana etapami.
Na otwartym właśnie odcinku zakończyły się odbiory techniczne i mógł on zostać dopuszczony do ruchu. Przedstawiciele GDDKiA mówią, że zależy im, by jak najszybciej udostępnić dla kierowców nawet małe odcinki, a nie czekać na zakończenie wszystkich odbiorów. Przez kilka najbliższych dni na zamkniętych jeszcze odcinkach będą prowadzone odbiory techniczne.
Trasę remontowano na prawie 100 - kilometrowym odcinku. Celem prac było dostosowanie jej do parametrów drogi ekspresowej. Inwestycja miała być zakończona przed mistrzostwami Euro 2012. Jednak prace się opóźniały i zostały zakończone dopiero pod koniec zeszłego tygodnia.

Zobacz naszą galerię DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>

sg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gierkówka wiecznie żywa

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2017 07:00
Nazywana szumnie "autostradą", przez lata była uznawana za najlepszą drogę w Polsce. Decyzję o jej budowie podjęto w 1972 roku, uroczyste otwarcie z udziałem najwyższych władz PRL odbyło się 4 lata później.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Autostrada A2: odcinek "C" otwarty i przejezdny

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2012 14:44
Odcinek "C" autostrady A2 z Łodzi do Warszawy już w pełni przejezdny. Drogowcy udostępnili kierowcom wszystkie pasy ruchu. Od tego momentu na całej trasie nie ma żadnych zwężeń.
rozwiń zwiń