X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Romans, in vitro. Książka o rodzinie królewskiej

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2012 17:02
Książka autorstwa Frederica Deborsu ma ukazać się we wtorek, ale niektóre media już podają zaskakujące informacje.
Audio
Romans, in vitro. Książka o rodzinie królewskiej
Foto: Glow Images/East News

Według doniesień kilku belgijskich mediów, w książce znalazły się szczegóły dotyczące życia księcia Filipa i jego żony Matyldy. Mieli się pobrać nie z miłości, a z wyrachowania. Małżeństwo w 1999 roku miało być zaaranżowane, by zwiększyć szanse Filipa na objęcie tronu.

W książce podobno jest informacja o tym, że czwórka dzieci pary książęcej została poczęta za pomocą metody in vitro, żona króla Belgów, Paola, miała romans, a sam król złamał konstytucję, rozmawiając prywatnie z jednym z dziennikarzy i ujawniając sekrety rodzinne.

Pałac królewski natychmiast zareagował na te doniesienia. W oświadczeniu czytamy, że król Albert II czuje się urażony, informacje są fałszywe i obraźliwe i jeśli rzeczywiście znajdą się w książce, pałac nie wyklucza pozwu. Z kolei, autor książki nie powiedział, czy wszystkie doniesienia medialne są prawdziwe. Wyraził tylko żal, że fragmenty ujrzały światło dzienne zanim książka pojawiła się na rynku.

Galeria: dzień na zdjęciach >>>

IAR/aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paraliż w Belgii. Niepewność pozostanie do czwartku

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2010 11:11
Paraliż - tak komentatorzy w belgijskich mediach opisują sytuację w kraju po przyjęciu dymisji rządu przez króla Alberta II. Powodem rozpadu koalicji rządowej była pogłębiająca się przepaść między dwoma regionami - francuskojęzyczną Walonią i Flandrią, gdzie mówi się po niderlandzku.
rozwiń zwiń