Putin poważnie chory? "Jest w złym stanie"

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 09:39
Japońskie media informują, że premier Yoshihiko Noda odwołał planowaną na grudzień wizytę w Rosji z powodu problemów zdrowotnych prezydenta Putina.
Audio
Władimir Putin
Władimir PutinFoto: Flickr/CC-BY-SA 2.0/World Economic Forum

Rzecznik Władimira Putina Dmitrij Pieskow zaprzeczył jednak, aby stan zdrowia prezydenta uniemożliwiał mu pracę czy podróże. Pieskow dodał, że wizyta premiera Japonii nie została definitywnie odwołana i wyraził nadzieję, że odbędzie się w styczniu.

Premier Noda miał powiedzieć podczas spotkania z merem miasta Nemuro, że stan zdrowia prezydenta Rosji jest zły. Spotkanie dotyczyło Wysp Kurylskich - archipelagu, o który Japonia spiera się z Rosją. Rzecznik premiera Nody nie potwierdził, aby mówił on o Putinie.

O kłopotach zdrowotnych 60-letniego Władimira Putina wiadomo od kilku miesięcy. Według nieoficjalnych informacji, prezydent Rosji cierpi na bóle kręgosłupa.

Zobacz galerię - Dzień na zdjęciach >>>

IAR/aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent Putin "w gorsecie". Grozi mu operacja?

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2012 20:19
Odczuwa pewne dolegliwości zdrowotne, ale nie są one na tyle poważne, by uniemożliwiały mu wykonywanie obowiązków - próbuje rozwiać spekulacje służba prasowa Kremla.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukaszenka: Putin uszkodził kręgosłup w czasie walk

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2012 15:00
Rosyjski prezydent Władimir Putin ma problemy z kręgosłupem po treningu dżudo - wyjawił światu szef białoruskiego państwa Aleksander Łukaszenka.
rozwiń zwiń