X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Obraz Matki Boskiej to "bohomaz i bałwochwalstwo"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 09:44
Solidarna Polska chce, by posłowie Ruchu Palikota odpowiedzieli przed sądem za swoje słowa dotyczące obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.
Matka Boża Częstochowska
Matka Boża CzęstochowskaFoto: Wikipedia/Emman

W przesłanym mediom oświadczeniu poseł Solidarnej Polski Andrzej Romanek informuje, że Solidarna Polska składa zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie.
Po tym, gdy na Jasnej Górze doszło do usiłowania zniszczenia świętego dla katolików obrazu, Armand Ryfiński nazwał go "bohomazem", a Roman Kotliński mówił o "bałwochwalstwie uprawianym w jasnogórskim klasztorze". Słowa padły w związku ze sprawą usiłowania zniszczenia obrazu Matki Bożej w sanktuarium na Jasnej Górze, podczas konferencji prasowej posłów Ruchu Palikota.
Jak czytamy w oświadczeniu Romanka, Kotliński i Ryfiński mogli obrazić uczucia religijne i dopuścić się publicznej pochwały popełnienia przestępstwa.
- Werbalny zamach na miejsce kultu, nie tylko Polaków ale i chrześcijan z całego świata, to dowód, że Ruchowi Palikota obce są wartości nie tylko kultury chrześcijańskiej, ale i kultury europejskiej. W polskiej polityce nie ma miejsca dla takich ideologicznych barbarzyńców. Miejsce Palikota i jego kumpli jest w zadymionej szulerni, a nie w polskim parlamencie - dodaje poseł Solidarnej Polski.

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kotliński: konsultowaliśmy się z Piotrowskim

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2011 10:13
Roman Kotliński, naczelny tygodnika "Fakty i Mity", poseł Ruchu Palikota, mówi że Grzegorz Piotrowski jest ekspertem w sprawach lustracyjnych, stąd konsultacje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poseł Ruchu Palikota i próba korupcji?

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 16:30
Roman Kotliński zaprzecza informacjom "Rz", że Grzegorz Piotrowski, morderca ks. Popiełuszki, pracował w kierowanym przez niego tygodniku "Fakty i Mity".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gdyby poszedł w ślady..." Ryfiński o prezesie PiS

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2012 18:05
"...ale by była jazda gdyby poszedł w ślady brata i znowu leciał na obchody do Smoleńska... (podobno historia lubi się powtarzać)" - napisał na Facebooku poseł Ruchu Palikota.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Do sądu za krzyż w Sejmie. "On uwiera nas bardzo"

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 18:59
Armand Ryfiński z Ruchu Palikota powiedział w "Popołudniu z Jedynką”, że widok krzyża w Sejmie powoduje, że czuje się jakby żył "w kraju wyznaniowym".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czym posłowie chwalą się na swoich blogach

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 08:46
Poseł Ruchu Palikota Armand Ryfiński obraża księży, europosłanka SLD Joanna Senyszyn - obrońców życia, a senator PO Jan Filip Libicki - PiS. W sieci politycy wyrażają się bez salonowego gorsetu - stwierdza "Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbezcześcił obraz Matki Bożej. Grozi mu 10 lat

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2012 11:09
Częstochowska prokuratura przesłucha 58-letniego mieszkańca Świdnicy, który w niedzielę rzucił w kierunku obrazu Matki Bożej Częstochowskiej prawdopodobnie żarówkami wypełnionymi czarną farbą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Próbował uszkodzić obraz Matki Bożej, trafi na obserwację

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2012 13:02
Podczas obserwacji, która zostanie przeprowadzona w krakowskim więzieniu, biegli mają ustalić, czy w chwili przestępstwa Jerzy D. był poczytalny.
rozwiń zwiń