Londyński finał WOŚP: koncerty, wystawy, piękne modelki

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 15:20
W 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyli się też Polacy w Wielkiej Brytanii. Są koncerty, zbiórka pieniędzy, a będzie też łączenie z Warszawą.
Audio
Szef WOŚP Jerzy Owsiak
Szef WOŚP Jerzy OwsiakFoto: PAP/Tomasz Gzell

W tym roku w Londynie działa stu wolnontariuszy. - Kwestują w sklepach polskich, w kościołach, na zorganizowanych imprezach - mówi Dagmara Chmielewska, koordynator sztabu WOŚP w Londynie.

W Londynie zagra między innymi zespół "My riot" i cztery inne kapele. Jednak londyński finał to nie tylko muzyka. Będą piękne modelki, wystawy artystyczne zdjęć i grafik oraz dobre jedzenie.

Organizatorzy spodziewają się, że w finale weźmie udział około półtora tysiąca osób. Wieczorem Londyn połączy się z Jerzym Owsiakiem za pomocą łącza satelitarnego.

Galeria: dzień na zdjęciach >>>

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Polacy na Białorusi kwestują dla WOŚP. "Będziemy solidarni"

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 16:40
Do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyli się nas rodacy zza wschdoniej granicy. W roli wolontariuszy występują polscy aktywiści społeczni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent wspiera WOŚP i zachęca do licytacji

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 14:18
- Wraz z żoną zachęcam wszystkich bardzo serdecznie do licytacji weekendowego pobytu w rezydencji prezydenckiej - mówił w Wiśle prezydent Bronisław Komorowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Policja: 21. Finał WOŚP przebiega spokojnie

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 17:56
Z informacji Komendy Głównej Policji wynika, że do godz. 18 odnotowano 21 incydentów. Policja apeluje do wolontariuszy o to, by zwłaszcza po zmroku zbierali pieniądze w grupach.
rozwiń zwiń