X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Armenia: kandydat na prezydenta postrzelony w ramię

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2013 06:38
Nieznani sprawcy strzelali w czwartek wieczorem w Erewanie do ubiegającego się o urząd prezydenta Armenii Paruira Hajrikiana i go ranili - poinformowały armeńskie władze.
Armenia: kandydat na prezydenta postrzelony w ramię
Foto: sxc.hu

Policja dodała, że życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.
Armeńska telewizja Szans TV podała, że napastnicy zaatakowali Hajrikiana w centrum stolicy pod budynkiem, w którym mieści się jego mieszkanie. Oddali dwa strzały, a jedna z kul trafiła polityka w ramię.
Odgłosy broni usłyszeli sąsiedzi i to oni wezwali pogotowie i zawiadomili policję.
Próba zamachu - jak twierdzi agencja Reutera - może opóźnić wyznaczone na 18 lutego wybory, gdyż zgodnie z konstytucją kraju, jeśli któryś z kandydatów nie może brać udziału w kampanii lub wystartować, datę elekcji można przesunąć o dwa tygodnie. W przypadku śmierci kandydata w ciągu 40 dni należy rozpisać nowe wybory.
- Ci, którzy to zrobili, chcieli zdestabilizować sytuację w kraju, lecz to im się nie udało - oświadczył spiker armeńskiego parlamentu Howik Abrahamian. - Zależeć będzie od stanu Paruira Hajrikiana, czy wybory zostaną przesunięte, czy nie - dodał.
O prezydenturę w Armenii walczy osiem osób. Jednak najprawdopodobniej wygra je urzędujący od pięciu lat prezydent Serż Sarkisian.
63-letni Hajrikian to dawny dysydent. Obecnie stoi na czele umiarkowanej partii opozycyjnej Zjednoczenie na rzecz Samookreślenia Narodowego Armenii (ZSNA).
Przed wyborami prezydenckimi w 2008 roku w Armenii doszło do gwałtownych protestów i starć z policją.

''to

Zobacz więcej na temat: Armenia kandydaci mieszkanie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak