X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kreml broni demonstrantów: policja prowokowała

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2013 11:06
Kremlowscy doradcy stanęli w obronie opozycji. Prezydencka Rada do spraw Praw Człowieka wezwała do uwolnienia opozycjonistów zatrzymanych w związku z ubiegłorocznymi demonstracjami.
Audio
Rządowa gazeta jest zaskoczona polskimi zapowiedziami wzmocnienia siły obronnej na naszej wschodniej granicy
Rządowa gazeta jest zaskoczona polskimi zapowiedziami wzmocnienia siły obronnej na naszej wschodniej granicy Foto: Wikipedia/Dmitry Azovtsev

Doradcy Władimira Putina twierdzą, że starcia demonstrantów z policją sprowokowali sami policjanci. Od kilku miesięcy postępowanie w tej sprawie prowadzi Komitet Śledczy.

Prokuratorzy twierdzą, że 6 maja ubiegłego roku demonstranci sprowokowali w Moskwie zamieszki. Według jednej z oficjalnych wersji, liderzy opozycji chcieli w ten sposób przejąć władzę. Po obejrzeniu materiałów wideo nie zgodzili się z takim stanowiskiem doradcy prezydenta Putina. W ich opinii zajścia sprowokowali policjanci.

Nie wszyscy członkowie kremlowskiej Rady jednak podpisali się pod takimi stwierdzeniami. Obrońca praw człowieka Aleksandr Brod podziela zdanie prokuratorów. Komitet Śledczy oskarżył o sprowokowanie zamieszek 18 opozycjonistów. Jeden z nich, Maksim Łuzjanin został skazany na 4,5 roku łagru.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

''IAR, to

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rosja: nie dopuścimy do wybuchu "pomarańczowej rewolucji"

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2012 11:11
Takie oświadczenie złożył w wywiadzie dla „Komsomolskiej Prawdy” szef Rady Bezpieczeństwa Nikołaj Patruszew.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kilkadziesiąt tysięcy Rosjan na Marszu Przeciw Niegodziwcom

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 12:14
Marsz był tak liczny, że nie widać było końca kolumny - mówi portalowi PolskieRadio.pl fotokorespondent AFP, Wasilij Maksimow.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Masowe zeznania zwolenników rosyjskiej opozycji?

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2013 22:30
Chodzi o świadków, którzy mogą świadczyć w sprawie oskarżonych po demonstracji 6 maja, na placu Bołotnym. Chętni do opowiedzenia sądowi swojej wersji wydarzeń skrzykują się przez internet.
rozwiń zwiń