X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fundacja Republikańska: "Rzeczpospolita" nie zachowała rzetelności

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2013 21:24
Podjęcie odpowiednich kroków prawnych w związku z publikacją "Rzeczpospolitej” na swój temat rozważa Fundacja Republikańska.
Plantacja tytoniu
Plantacja tytoniuFoto: Wikipedia/Derek Ramsey (Ram-Man)

Zarzuca dziennikarzom gazety Mariuszowi Kowalewskiemu i Izabeli Kacprzak brak rzetelności i zachowania staranności w przygotowywaniu materiału prasowego.

29 marca napisali oni, że Britisch Amercican Tabacco, drugi największy koncern tytoniowy na polskim rynku, zapłacił Fundacji Republikańskiej za raport, który wini rząd za zbyt wysokie obciążanie podatkami niektórych producentów papierosów.  Założycielem Fundacji Republikańskiej jest poseł PiS Przemysław Wipler.

Fundacja ujawnia, że 28 marca w czwartek o godz. 18.08 dostała prośbę Izabeli Kacprzak o odniesienie się do fragmentu opinii cytowanego w tekście eksperta Michała Stokłosy, ekonomisty z American Cancer Society (Amerykańskiego Towarzystwa Walki z Rakiem). - Niestety, pani redaktor nie dała nam szansy na merytoryczne ustosunkowanie się do tej opinii. W e-mailu nie podała terminu publikacji. A sam tekst pojawił się na stronach rp.pl już 29 marca w piątek po północy - informuje Fundacja Republikańska.

Galeria: dzień na zdjęciach >>>

Poza tym "Rz” miała opublikować o wiele dłuższą wypowiedź p. Stokłosy, niż ta podana w e-mailu. Fundacja twierdzi, że została wprowadzona  błąd, nie znając całej wypowiedzi Michała Stokłosy.

Fundacja Republikańska/polskieradio.pl, tj

Zobacz więcej na temat: Przemysław Wipler Rzeczpospolita
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Rz": raport o tytoniu i fundacja posła Wiplera

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2013 12:56
Koncern tytoniowy zapłacił Fundacji Republikańskiej za raport, który wini rząd za zbytnie obciążanie podatkami niektórych producentów papierosów - pisze "Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń