X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Odmowa multipleksu dla Trwam. USA: to łamanie praw człowieka

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2013 06:00
Sprawa odmowy przyznania telewizji Trwam miejsca na multipleksie figuruje w raporcie Departamentu Stanu USA jako przykład łamania praw człowieka - czytamy w "Naszym Dzienniku".
Odmowa multipleksu dla Trwam. USA: to łamanie praw człowieka
Foto: Tv Trwam

Według gazety, w amerykańskim protokole zwrócono uwagę na "kulejącą wolność słowa i mediów" w naszym kraju. Biuro Demokracji, Praw Człowieka i Pracy Departamentu Stanu USA, na przykładzie katolickiej telewizji Trwam, podkreśliło dowolność KRRiT w kwestii oceny wniosków o przyznanie koncesji.

"Nasz Dziennik" informuje, że amerykański raport dotyczy również "umocowania politycznego członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji". Chodzi o upolitycznienie KRRiT, mimo wyraźnego obowiązku zawieszenia członkostwa w partiach politycznych i stowarzyszeniach publicznych.

pp/IAR

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Biskupi za przyznaniem koncesji Telewizji Trwam

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2013 19:34
Biskupi chcą by Telewizja Trwam otrzymała miejsce na cyfrowym mulitpleksie. Specjalne oświadczenie w tej sprawie przyjęto na zebraniu plenarnym Konferencji Episkopatu Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto dostanie miejsce na multipleksie: TV Trwam czy wieczorna.pl?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2013 12:53
Fundacja Lux Veritatis - nadawca TV Trwam oraz spółka Wieczorna.pl starają się o jedno miejsce na multipleksie cyfrowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ojciec Rydzyk w Sejmie: jesteśmy dyskryminowani

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2013 23:59
Nieudzielenie przez KRRiT koncesji TV Trwam stało się głównym tematem czwartkowego posiedzenia sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.
rozwiń zwiń