Depeche Mode, McCartney, Waters. Lato koncertów w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2013 15:13
Koncerty Depeche Mode, Paula McCartneya, Rogera Watersa i Beyonce czekają latem warszawską publiczność.
Depeche Mode
Depeche ModeFoto: materiały promocyjne

25 i 26 maja na warszawskim Stadionie Narodowym odbędzie się szósta edycja Orange Warsaw Festival. W tym roku impreza przenosi się z dotychczasowej lokacji - Pepsi Areny, stadionu Legii Warszawa, na Stadion Narodowy. Największym wydarzeniem festiwalu będzie występ amerykańskiej wokalistki Rn'B, Beyonce. Wystąpią też The Offspring, Cypress Hill i Fatboy Slim.

22 czerwca po raz pierwszy w Polsce wystąpi Paul McCartney. Eks-Beatles zapowiadał, że zamierza odwiedzić miejsca, w których nie grał nigdy wcześniej. Koncert eks-Beatlesa na warszawskim Stadionie Narodowym odbędzie się w ramach trasy koncertowej "Out There!".

Natomiast 25 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie zagra Depeche Mode. Koncert odbędzie w ramach promocji płyty "Delta Machine". 

20 sierpnia wystąpi na nim były lider grupy Pink Floyd, Roger Waters. Basista i wokalista zagra w Warszawie utwory z jednej z najsłynniejszych płyt formacji, "The Wall". Koncert będzie widowiskiem muzyczno-wizualnym z bogatą scenografią. Waters występował już w Warszawie w 2002 r. na Stadionie Gwardii.

PAP, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Depeche Mode ruszają w trasę. Zagrają w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2012 14:45
To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych przyszłego roku. Brytyjska grupa wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beyonce w Polsce. Zaśpiewa na Stadionie Narodowym!

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2013 12:40
Dziś w nocy wystąpiła w przerwie meczu Super Bowl, a 25 maja zaśpiewa w Polsce. Amerykańska gwiazda muzyki r'n'b wystąpi na Orange Warsaw Festival.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paul McCartney w Polsce! Zagra na Stadionie Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013 10:33
To już pewne. Legenda muzyki Paul McCartney, wystąpi 22 czerwca w Warszawie. Informację o koncercie na Stadionie Narodowym potwierdził na Facebooku.
rozwiń zwiń