X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rozdano "Melchiory 2013" dla najlepszych reportażystów

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2013 20:36
Znamy już laureatów 9 Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów "Melchiory 2013". Najważniejszą nagrodę - tytuł Radiowego Reportażysty Roku - przyznano Jolancie Rudnik z Polskiego Radia Koszalin.
Audio
Rozdano Melchiory 2013 dla najlepszych reportażystów
Foto: PR

Uroczysta gala trwa w Teatrze Dramatycznym imienia Jerzego Szaniawskiego w Płocku.
Jolanta Rudnik otrzymała statuetkę Melchiora i nagrodę 20 tysięcy złotych „za pasję dokumentalisty i odwagę w podejmowaniu kontrowersyjnych tematów współczesnego świata". W kategorii Inspiracja Roku jury postanowiło przyznać dwie równorzędne nagrody - Statuetki Melchiora: Markowi Millerowi za cykl reportaży „Wielka Szpera”, opublikowany w Tygodniku „Angora”, oraz Tomaszowi Wiszniewskiemu za film „Metr nad ziemią”, wyprodukowany przez Fundację Głos Ewangelii.
W kategorii Premiera Roku jury uhonorowało dwiema równorzędnymi nagrodami reportaże: „Dopóki jestem” Patrycji Gruszyńskiej-Ruman i Magdaleny Balcerak ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia oraz „Podróż Kasi” Alicji Grembowicz z tego samego Studia. Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne w wysokości czterech i pół tysiąca złotych oraz statuetki Srebrnego Melchiora. Dodatkowo jury przyznało w tej kategorii dwa honorowe wyróżnienia: Katarzynie Michalak i i Agnieszce Czyżewskiej-Jacquemet z Polskiego Radia Lublin za reportaż „Jedno proste zdanie” oraz Żanecie Walentyn i Michałowi Słobodzianowi z Polskiego Radio Pomorza i Kujaw za reportaż „Orzeł i reszka”. Nagrodą Specjalną - statuetką Melchiora - uhonorowano Agnieszkę Pacho z Tygodnika „Angora” „za propagowanie i promocję reportażu radiowego”.

Jury konkursu obradowało w składzie: przewodnicząca Irena Piłatowska-Mądry, Hanna Krall, Krystyna Melion, Anna Sekudewicz i Maciej Drygas. Patronat nad Galą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, a patronat medialny: Pierwszy Program Polskiego Radia, PR 24, Tygodnik „Angora” i TVP INFO.
Zobacz galerię - Dzień na zdjęciach >>>

to

Zobacz więcej na temat: reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

IX Ogólnopolski Konkurs Reportażystów "Melchiory 2013" rozstrzygnięty!

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2013 20:00
Zwycięzcom przyznano nagrody w trzech kategoriach: Premiera Roku, Inspiracja Roku oraz Radiowy Reportażysta Roku, a także wręczono Nagrodę Specjalną za działania na rzecz rozwoju i promocji reportażu.
rozwiń zwiń