X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Śledczy zajmą się Nowakiem. Tusk nie komentuje

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2013 15:03
Donald Tusk na razie nie komentuje informacji o wszczęciu śledztwa w sprawie fałszywego oświadczenia majątkowego ministra transportu.
Minister transportu Sławomir Nowak
Minister transportu Sławomir Nowak Foto: PAP/Jakub Kamiński

Warszawska prokuratura okręgowa wszczęła śledztwo w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego przez ministra transportu Sławomira Nowaka. Jak poinformował Informacyjną Agencję Radiową Dariusz Ślepokura, rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej, do złożenia fałszywego oświadczenia mogło dojść „poprzez zatajenie w oświadczeniu faktu posiadania zegarka o wartości powyżej 10 tys. zł oraz faktu leasingowania samochodu marki Volvo”.

Donald Tusk całej sprawy na razie komentować nie chce. - Nie słyszałem o tym. Jak wiecie w sprawach dotyczących osób wolę poczekać na informacje - powiedział szef polskiego rządu przed rozpoczęciem unijnego szczytu w Brukseli.

Zawiadomienie do prokuratury złożył poseł Solidarnej Polski Andrzej Romanek. Zdaniem zawiadamiającego, Sławomir Nowak celowo zataił fakt posiadania zegarka oraz leasingowania samochodu. Romanek wskazał również, że Sławomir Nowak w latach 2009-2013 uzyskiwał korzyści majątkowe w postaci możliwości korzystania z usług klubu Prive, czego minister nie ujawnił w swoim oświadczeniu.

Galeria: dzień na zdjęciach >>>

IAR/aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sławomir Nowak nie chce już 30 milionów od "Wprost"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 18:50
Sławomir Nowak zapewnia, że nie dąży do bankructwa tygodnika "Wprost", ani nie chce zamykać ust jego dziennikarzom. Dlatego wycofa wniosek o zabezpieczenie na tytule w wysokości 30 milionów złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poseł PiS: myślę, że premier zwolni Nowaka

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 13:00
Andrzej Adamczyk (PiS) powiedział w Jedynce, że jego partia rozważa złożenie wniosku o wotum nieufności wobec ministra Sławomira Nowaka. Sam ma nadzieję, że premier wkrótce wymieni ministra transportu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śledztwo. Prokuratura zajmie się zegarkiem ministra Nowaka

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2013 14:11
Warszawska prokuratura okręgowa wszczęła śledztwo w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego przez ministra transportu Sławomira Nowaka.
rozwiń zwiń