X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dariusz Dziadzio odszedł z klubu Ruchu Palikota

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2013 18:38
Poseł Dariusz Dziadzio poinformował, że odchodzi z klubu Ruchu Palikota m.in. z powodu "braku spójności programowej" i przystępuje do koła poselskiego Inicjatywa Dialogu.
Audio
  • Dariusz Dziadzio o powodach odejścia z Ruchu Palikota (IAR)
Sejm RP
Sejm RPFoto: sejm.gov.pl/Krzysztof Białoskórski

Rzecznik Ruchu Andrzej Rozenek uważa, że "przychodzi czas na odsiewanie ziarna od plew".

- Ci najsłabsi, o słabym charakterze czy bez kręgosłupa niestety ulegną szantażowi, przekupstwu czy politycznej rozróbie - stwierdził Rozenek.
Koło poselskie Inicjatywa Dialogu powołane zostało pod koniec czerwca przez troje innych byłych posłów Ruchu Palikota: Bartłomieja Bodio, Artura Bramora i Halinę Szymiec-Raczyńską.
Zdaniem Dziadzio ta nowa inicjatywa jest konkretna, uporządkowana i daje możliwość zmian w Polsce. - Doceniam to, że Ruch Palikota dał mi szanse zmieniać Polskę, ale niestety w partii już od dawna zaznacza się wyraźny brak spójności programowej. O innych powodach nie chcę publicznie dyskutować - dodał poseł.
Dziadzio zapowiedział, że popierał będzie wszystkie inicjatywy, które będą dążyć do zmniejszenia bezrobocia oraz poprawy sytuacji małych i średnich firm.
Dziadzio to już piąta osoba, która odeszła z klubu RP. Wcześniej opuścili go: Adam Kępiński (wstąpił do klubu SLD), Bartłomiej Bodio, Artur Bramora, Halina Szymiec-Raczyńska (wszyscy koło poselskie Inicjatywa Dialogu). W lutym z klubu została wyrzucona wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka (obecnie posłanka niezrzeszona).
Po odejściu Dziadzio Ruch Palikota ma w Sejmie 37 posłów. Na początku kadencji, do klubu RP przyszło trzech posłów: Sławomir Kopyciński, Witold Klepacz (obaj z SLD) oraz Łukasz Gibała (PO).

Zobacz galerię: dzień na zdjęciach >>>

to

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ból głowy Janusza Palikota! Sondażowa klęska

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2013 22:45
Kolejny sondaż potwierdza spadek notowań partii Janusza Palikota. W najnowszym badaniu CBOS partia ta notuje 2-procentowe poparcie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halina Szymiec-Raczyńska odeszła z klubu Ruchu Palikota

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 21:48
Szymiec-Raczyńska powiedziała, w RP przeszkadzała jej "gonitwa za obecnością w mediach". Jestem zdziwiony tą decyzją - komentuje Janusz Palikot.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odeszli od Palikota, zakładają w Sejmie nowe koło

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2013 16:28
Posłowie Bartłomiej Bodio, Artur Bramora i Halina Szymiec-Raczyńska, którzy opuścili klub poselski Ruchu Palikota, założyli koło poselskie "Inicjatywa dialogu".
rozwiń zwiń