Poseł Pięta: kto nie popiera PiS, to zdrajca i kretyn

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 15:37
Stanisław Pięta z Prawa i Sprawiedliwości napisał na Twitterze, że "kto nie popiera PiS, to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku".
Stanisław Pięta
Stanisław PiętaFoto: pis.org.pl

Wypowiedź ta padła w dyskusji na temat zapowiedzi walki redemptorysty Tadeusza Rydzyka o kolejne miejsce na multipleksie. Informację taką zamieścił na swoim twitterowym koncie dziennikarz "Rzeczpospolitej" Bartosz Węglarczyk. - I bardzo dobrze! Multipleks to także miejsce dla normalnych, a nie tylko dla dewiantów, aborcjonistów i lewaków. Brawa dla Ojca T. - skomentował ten wpis poseł Stanisław Pięta.

Na pytanie innego użytkownika Twittera, czy w związku z tym znaczy to, że "poza Ojcem Rydzykiem reszta to dewianci, aborcjoniści i lewacy", poseł Prawa i Sprawiedliwości odpisał, że znaczy to, "że kto nie popiera PiS to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku".

fot.
fot. Twitter

 

Twitter/aj

Komentarze2
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
Piter19742017-03-10 12:43 Zgłoś
Do @majtusia - Nie jestem zwolennikiem żadnej partii ani za demokracją, bo nią gardzę jako Monarchista. Dodam, że już Platon mówił iż demokracja jest jednym z najgorszych możliwych do wyobrażenia ustrojów politycznych. Demokracja jest to władza pospólstwa, które jest niewystarczająco wyedukowane, aby podejmować decyzje o wadze państwowej, mające wpływ na przyszłość całego społeczeństwa. Ponadto efektem ubocznym demokracji jest niewątpliwie postępująca demoralizacja społeczeństwa, ze względu na zbyt dużą im przyznaną swobodę, a także postępujący brak szacunku dla władzy, wynikający z braku jej autorytetu oraz dostatecznych kompetencji. Demokracja jest ustrojem demoralizującym oraz dającym władzę ludziom popularnym i umiejącym siebie wypromować, a niekoniecznie ludziom najbardziej kompetentnym. Zjawisko to da się niestety zaobserwować obecnie w wielu krajach europejskich na wielu płaszczyznach. PS. Zachwycacie się czymś czego nie rozumiecie, chełpicie się tym, że możecie decydować o losach własnego kraju i mieć wpływ na politykę a tak naprawdę nic nie możecie. Tak było w demokracji rzymskiej, że niby każdy obywatel winien mieć wpływ na demokrację, jednak pierwszeństwo w podejmowaniu decyzji oddawali arystokratycznym instytucjom. To samo mamy dzisiaj gdzie zaślepieni obywatele cieszą się jak głupi do sera, że mają wolność demokratyczną za co im współczuję.
majtusia2015-09-29 08:11 Zgłoś
Po chamsku, nawet nie próbując owijać w bawełnę, obraził Polaków, którzy mają prawo decydować w państwie demokratycznym, kto ich będzie reprezentował. Mają prawo mieć własne zdanie i mają prawo je wypowiadać. Nie życzę sobie, żeby ten arogant reprezentował naród polski i był częścią władzy ustawodawczej w moim kraju.
Zobacz także

Czytaj także

Sondaż CBOS: rośnie grupa zagorzałych zwolenników PiS

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 22:51
Obecnie tylko 39% Polaków zamierza wziąć udział w wyborach i wie na kogo oddałoby swój głos - wynika z sondażu CBOS. Najbardziej zmobilizowany elektorat ma Prawo i Sprawiedliwość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy sondaż CBOS: rośnie PO, spada PiS. Ruch Palikota poza Sejmem

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2013 20:59
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pierwszej połowie lipca PiS otrzymałoby 26 proc. poparcia (spadek o 1 punkt proc. w stosunku do czerwca); 24 proc. chciało głosować na PO (wzrost o jeden punkt proc.) - wynika z sondażu CBOS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

40 proc. dla PiS, 34 proc. dla PO. Najnowszy sondaż!

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 07:35
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w środę, do Sejmu weszłyby cztery partie. PiS otrzymałby 40 proc. głosów, a PO - 34 proc. - wynika z sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP1.
rozwiń zwiń