X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poseł Pięta: kto nie popiera PiS, to zdrajca i kretyn

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 15:37
Stanisław Pięta z Prawa i Sprawiedliwości napisał na Twitterze, że "kto nie popiera PiS, to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku".
Stanisław Pięta
Stanisław PiętaFoto: pis.org.pl

Wypowiedź ta padła w dyskusji na temat zapowiedzi walki redemptorysty Tadeusza Rydzyka o kolejne miejsce na multipleksie. Informację taką zamieścił na swoim twitterowym koncie dziennikarz "Rzeczpospolitej" Bartosz Węglarczyk. - I bardzo dobrze! Multipleks to także miejsce dla normalnych, a nie tylko dla dewiantów, aborcjonistów i lewaków. Brawa dla Ojca T. - skomentował ten wpis poseł Stanisław Pięta.

Na pytanie innego użytkownika Twittera, czy w związku z tym znaczy to, że "poza Ojcem Rydzykiem reszta to dewianci, aborcjoniści i lewacy", poseł Prawa i Sprawiedliwości odpisał, że znaczy to, "że kto nie popiera PiS to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku".

fot.
fot. Twitter

 

Twitter/aj

Komentarze2
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
Piter19742017-03-10 12:43 Zgłoś
Do @majtusia - Nie jestem zwolennikiem żadnej partii ani za demokracją, bo nią gardzę jako Monarchista. Dodam, że już Platon mówił iż demokracja jest jednym z najgorszych możliwych do wyobrażenia ustrojów politycznych. Demokracja jest to władza pospólstwa, które jest niewystarczająco wyedukowane, aby podejmować decyzje o wadze państwowej, mające wpływ na przyszłość całego społeczeństwa. Ponadto efektem ubocznym demokracji jest niewątpliwie postępująca demoralizacja społeczeństwa, ze względu na zbyt dużą im przyznaną swobodę, a także postępujący brak szacunku dla władzy, wynikający z braku jej autorytetu oraz dostatecznych kompetencji. Demokracja jest ustrojem demoralizującym oraz dającym władzę ludziom popularnym i umiejącym siebie wypromować, a niekoniecznie ludziom najbardziej kompetentnym. Zjawisko to da się niestety zaobserwować obecnie w wielu krajach europejskich na wielu płaszczyznach. PS. Zachwycacie się czymś czego nie rozumiecie, chełpicie się tym, że możecie decydować o losach własnego kraju i mieć wpływ na politykę a tak naprawdę nic nie możecie. Tak było w demokracji rzymskiej, że niby każdy obywatel winien mieć wpływ na demokrację, jednak pierwszeństwo w podejmowaniu decyzji oddawali arystokratycznym instytucjom. To samo mamy dzisiaj gdzie zaślepieni obywatele cieszą się jak głupi do sera, że mają wolność demokratyczną za co im współczuję.
majtusia2015-09-29 08:11 Zgłoś
Po chamsku, nawet nie próbując owijać w bawełnę, obraził Polaków, którzy mają prawo decydować w państwie demokratycznym, kto ich będzie reprezentował. Mają prawo mieć własne zdanie i mają prawo je wypowiadać. Nie życzę sobie, żeby ten arogant reprezentował naród polski i był częścią władzy ustawodawczej w moim kraju.

Czytaj także

Sondaż CBOS: rośnie grupa zagorzałych zwolenników PiS

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 22:51
Obecnie tylko 39% Polaków zamierza wziąć udział w wyborach i wie na kogo oddałoby swój głos - wynika z sondażu CBOS. Najbardziej zmobilizowany elektorat ma Prawo i Sprawiedliwość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy sondaż CBOS: rośnie PO, spada PiS. Ruch Palikota poza Sejmem

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2013 20:59
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pierwszej połowie lipca PiS otrzymałoby 26 proc. poparcia (spadek o 1 punkt proc. w stosunku do czerwca); 24 proc. chciało głosować na PO (wzrost o jeden punkt proc.) - wynika z sondażu CBOS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

40 proc. dla PiS, 34 proc. dla PO. Najnowszy sondaż!

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 07:35
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w środę, do Sejmu weszłyby cztery partie. PiS otrzymałby 40 proc. głosów, a PO - 34 proc. - wynika z sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP1.
rozwiń zwiń