X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prezydent na Podkarpaciu. "Polska stoi przed szansą na miarę tysiącleci"

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2013 20:12
Sanok, Krosno, Łąka i Odrzykoń - to przystanki wizyty Bronisława Komorowskiego na Podkarpaciu. W swoich wystąpieniach prezydent skupił się na podkreśleniu znaczenia środków europejskich oraz ich wykorzystania w małych miejscowościach.
Audio
  • Prezydent Komorowski z wizytą na Podkarpaciu. Relacja Grażyny Bochenek (IAR/Radio Rzeszów)
Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski Foto: PAP/Darek Delmanowicz

W podrzeszowskiej Łące prezydent spotkał się z przedstawicielami władz gminy, organizacji pozarządowych oraz szkół. Bronisław Komorowski.zachęcał do wspólnego obchodzenia w przyszłym roku 25. rocznicy - jak się wyraził - odzyskania przez Polskę po raz drugi niepodległości. Zdaniem prezydenta, to dobry moment, aby przyjrzeć się temu co udało się zrobić i jakie wyzwania stoją przed naszym krajem. Prezydent Komorowski uważa, że właśnie w małych miejscowościach widać jak dużo przez te ćwierć wieku udało się osiągnąć. Jego zdaniem, to zasługa samorządności oraz rodzących się w trudach postaw obywatelskich.

W Sanoku prezydent mówił, że to miasto jak i cała Polska stoi w obliczu gigantycznej szansy rozwoju związanej z wykorzystaniem pieniędzy z Unii Europejskiej. - To szansa na miarę tysiąclecia, która może się już nie powtórzyć - dodał. Komorowski zachęcał też do starań o jak najlepsze rozwiązania dla swojego miasta czy gminy , a jednocześnie myślenia w kategoriach dobra wspólnego obejmującego troskę o całe państwo.

W Krośnie prezydent odwiedził Centrum Dziedzictwa Szkła. Spotkał się z władzami miasta oraz mieszkańcami. Złożył także wiązankę kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Prezydent Krosna Piotr Przetocki podczas spotkania z głową państwa skarżył się na słabość infrastruktury w tej części Podkarpacia. Wspomniał o tym, że do Krosna nie dochodzi droga S19. Prezydent Komorowski wyraził zadowolenie, że syndyk krośnieńskich hut szkła zarządza zakładem lepiej niż wcześniejszy właściciel.

Ostatnim punktem prezydenckiego pobytu na Podkarpaciu była wizyta na Zamku w Odrzykoniu w przededniu Narodowego Czytania utworów Aleksandra Fredry. W sobotę o o godzinie 11.30 nad stawem w Parku Saskim w Warszawie prezydent rozpocznie wspólną lekturę dzieł XIX-wiecznego komediopisarza.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wybory na Podkarpaciu. "PiS odbiera Polskę Platformie"

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2013 14:25
To kolejny odcinek serialu pod tytułem "PiS odbiera Polskę Platformie". W ten sposób powody popularności wyborów uzupełniających do Senatu na Podkarpaciu komentuje Olgierd Annusewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory na Podkarpaciu. PiS: traktujemy te wybory bardzo poważnie

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2013 15:07
Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości podsumowali w Rzeszowie kampanię przed wyborami uzupełniającymi do Senatu. Odbędą się one w niedzielę w pięciu podkarpackich powiatach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory na Podkarpaciu. Tusk: Kawa byłby najlepszym senatorem

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2013 11:30
Powściągliwość, doświadczenie i sposób prowadzenia kampanii wyborczej to, zdaniem premiera, atuty kandydata PSL-u i Platformy Obywatelskiej. W niedzielę na Podkarpaciu Mariusz Kawa stoczy zaciekły bój o mandat senatora.
rozwiń zwiń