X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kraków: Komorowski spotka się z Janukowyczem

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2013 06:42
Szczyt Partnerstwa Wschodniego, relacje transatlantyckie i przyszłoroczne wybory do Parlamentu Europejskiego. To główne tematy rozmów prezydentów Polski, Włoch, Niemiec i Ukrainy w Krakowie.
Audio
  • Jaromir Sokołowski, minister w Kancelarii Prezydenta: o rozmowie prezydentów Bronisława Komorowskiego z Wikotrem Janukowyczem
Prezydent Bronisław Komorowski przełożył posiedzenie RBN
Prezydent Bronisław Komorowski przełożył posiedzenie RBNFoto: Kancelaria Prezydenta

Najpierw Bronisław Komorowski spotka się z Wiktorem Janukowyczem. Dwie godziny później polski prezydent będzie rozmawiał z Joachimem Gauckiem i Giorgio Napolitano.
Minister w Kancelarii Prezydenta Jaromir Sokołowsk zapowiada, że rozmowę prezydentów Bronisława Komorowskiego z Wikotrem Janukowyczem zdominuje perspektywa podpisania w listopadzie przez Ukrainę umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską. - Prezydent Komorowski będzie chciał usłyszeć od prezydenta Janukowycza, jak widzi on możliwości spełnienia przez Ukrainę wszystkich warunków postawionych przez Brukselę - mówi minister. Zaznacza, że ważnym tematem będą również relacje ukraińsko-rosyjskie i rosnąca rosyjska presja na Ukrainę, tak, by umowy z Unią nie podpisała.
Bronisław Komorowski i Wiktor Janukowycz podpiszą też program współpracy Polski i Ukrainy na lata 2013-2015.
Następnie odbędzie się spotkanie prezydentów Polski, Włoch i Niemiec. To - jak zaznaczył Jaromir Sokołowski - kontynuacja rozmów z Neapolu z ubiegłego roku. Rozmowa będzie dotyczyła sytuacji w Europie, w tym przede wszystkim wyborów do Parlamentu Europejskiego.
Wieczorem wróci temat perspektywy podpisania umowy stowarzyszeniowej między Unią Europejską i Ukrainą. Wtedy przy jednym stole zasiądą prezydenci czterech krajów.
We wtorek i w środę, też w Krakowie, dojdzie zaś do dziewiątego spotkania prezydentów państw grupy Arraiolos. Są to nieoficjalne rozmowy prezydentów Austrii, Finlandii, Niemiec, Łotwy, Polski, Portugalii, Węgier, Włoch i Słowenii. Inicjatywa została zapoczątkowana w 2003 roku przez ówczesnego prezydenta Portugalii Jorge Sampaio. Do spotkania przywódców doszło wtedy w miejscowości Arraiolos. W tym roku w rozmowach nie wezmą udziału prezydenci Austrii, Słowenii i Węgier. Prezydent Komorowski zaprosił za to gości specjalnych - przywódców Estonii i Bułgarii.

IAR, to

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Unia chce szybko otworzyć swój rynek dla Ukrainy. Przez Rosję

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2013 13:44
Oferta Unii Europejskiej dla Ukrainy. Wspólnota chce otworzyć jak najszybciej dla niej swój rynek. Bo Rosja zagroziła władzom w Kijowie blokadą handlu po podpisaniu umowy stowarzyszeniowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Umowa stowarzyszeniowa UE-Ukraina zagrożona

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2013 12:59
Jak tłumaczy deputowany do Parlamentu Europejskiego Jacek Saryusz-Wolski, może nie dojść do jej podpisania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tymoszenko zgodziła się na leczenie w Niemczech. Misja PE prosi o jej ułaskawienie

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2013 19:30
Przedstawiciele misji Parlamentu Europejskiego Pat Cox i Aleksander Kwaśniewski zwrócili się do prezydenta Wiktora Janukowycza o ułaskawienie byłej premier.
rozwiń zwiń