X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Obama odznaczył Billa Clintona i Oprah Winfrey

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2013 18:43
Prezydent Barack Obama wręczył 16 wybitnym Amerykanom Medale Wolności. Wśród uhonorowanych tym najwyższym w USA cywilnym odznaczeniem państwowym są Bill Clinton i Oprah Winfrey.
Obama odznaczył Billa Clintona i Oprah Winfrey
Foto: PAP/EPA/MICHAEL REYNOLDS

Sportowcy, dziennikarze, naukowcy, osobowości telewizyjne i politycy znaleźli się wśród 16 osób nagrodzonych przez Baracka Obamę Medalami Wolności.

-To są ludzie, których niezwykłe życie przypomina nam o sile ludzkiego ducha i o wartościach, które czynią nas Amerykanami - powiedział Obama.

Nagradzając Oprah Winfrey podkreślił, że dzięki niej ludzie odkrywają w sobie to, co najlepsze. "W ponad 450 odcinkach swojego programu jej przesłanie zawsze było to samo - możesz. Możesz to osiągnąć, możesz zostać, kim chcesz, możesz być lepszy" - mówił prezydent USA. Nie szczędził też słów uznania dla Billa Clintona: -Jako prezydent udowodnił, że można utrzymać wzrost gospodarczy i ograniczać deficyt inwestując jednocześnie w edukację, rodzinę, zdrowie, naukę i technologię. Innymi słowy, że zajdziemy dalej, jeśli będziemy się o siebie troszczyć-.

Prezydencki Medal Wolności ustanowił prezydent John Kennedy. W ubiegłym roku odznaczenie to przyznano pośmiertnie Janowi Karskiemu.

PK

Informacyjna Agencja radiowa / IAR / Marek Wałkuski / Waszyngton/em/

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koniec kryzysu w USA! Ameryka nie zbankrutuje

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 06:42
Amerykański Kongres zgodził się na zwiększenie limitu długu publicznego. Projekt przyjęty przez Senat, a następnie Izbę Reprezentantów, pozwala na odblokowanie budżetu federalnego i tym samym wznowienie funkcjonowania administracji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska współpracuje z NSA? „Zysk netto na rzecz interesów USA”

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2013 14:49
Polska jest jednym z 20 krajów udostępniających dane amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego - wynika z dokumentu opublikowanego przez hiszpański dziennik El Mundo a udostępnionego gazecie przez Edwarda Snowdena.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edward Snowden znalazł pracę w portalu internetowym

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2013 20:41
Były współpracownik agencji wywiadu USA Edward Snowden rozpoczyna wkrótce pracę dla dużego rosyjskiego portalu – poinformowała agencja RIA Novosti.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obama: jaką to robi różnicę, jeśli gejem jest strażak?

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2013 08:04
Senat przyjął ustawę zakazującą dyskryminacji w pracy ze względu na orientację seksualną. Jeśli poprze ją Izba Reprezentantów, będzie to znaczny postęp w kwestii praw gejów w USA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekscesy ochroniarzy Obamy pod lupą prokuratury

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2013 12:38
Dwaj wysocy rangą agenci Secret Service z najbliższej ochrony prezydenta Obamy zostali odsunięci od pełnienia obowiązków. Prokuratura zajęła się ich zachowaniem "nielicującym z powagą służby". Może chodzić m.in. o seksualne napastowanie podwładnej.
rozwiń zwiń