Paul Walker nie żyje. Aktor zginął w wypadku samochodowym

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2013 23:59
Paul Walker - gwiazdor Hollywood zginął w nocy w wypadku samochodowym w Santa Clarita w Kalifornii. Miał 40 lat. Osierocił 15-letnią córkę
Paul Walker podczas promocji jednego z filmów z serii Szybcy i wściekli. Aktor zginął w wypadku samochodowym
Paul Walker podczas promocji jednego z filmów z serii "Szybcy i wściekli". Aktor zginął w wypadku samochodowymFoto: PAP/EPA/EMILIO NARANJO

Paul Walker przyjechał do Kalifornii, by wziąć udział w charytatywnej akcji "Reach out Worldwide" na rzecz ofiar tajfunu w Tajlandii. Zginął w czerwonym porsche, które z nieznanych dotąd przyczyn rozbiło się o latarnię i stanęło w płomieniach. Wraz z nim zginęła jedna osoba. Przejażdżki porsche z Walkerem za kierownicą były jedną z atrakcji zbiórki na rzecz Filipińczyków.

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym CNN Newsource/x-news

Paul Walker już jako dziecko brał udział w reklamach. Mając dwanaście lat trafił na srebrny ekran w serialu NBC "Autostrada do nieba". W wieku 14-lat zadebiutował w kinowym horrorze komediowym "Potwór w szafie" oraz sensacyjnym filmie science fiction "Rozkaz - zabijać". Kamieniem milowym w jego karierze okazała się rola agenta FBI w czterech filmach o gangach organizujących uliczne wyścigi samochodowe - "Szybcy i wściekli". Za rolę w pierwszym z nich dostał wraz ze swoim filmowym partnerem Vinem Dieselem nagrodę MTV w kategorii dla najlepszego duetu 2002.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

mc

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wypadek znanego aktora. Jechał superszybkim autem

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2011 12:29
Brytyjski aktor Rowan Atkinson, któremu największą popularność przyniosła rola Jasia Fasoli, trafił do szpitala po wypadku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

12 zombies rannych w wypadku. Medycy w szoku

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2011 08:35
Załogi karetek wezwane na miejsce wypadku, na planie filmu w Toronto, zobaczyły sceny z horroru: wszędzie pełno krwi i gnijących ciał. Nie było jednak tak źle, jak wyglądało.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Adamczyk spowodował wypadek. Weronika Rosati jest w szpitalu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 15:05
Około drugiej w nocy w miejscowości Malewszczyzna w Lubelskiem samochód wpadł do rowu. Na plan filmowy jechali nim Piotr Adamczyk i Weronika Rosati.
rozwiń zwiń