X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przedstawiciel Polskiego Radia wybrany koordynatorem Grupy Europy Środkowo-Wschodniej EBU

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2013 17:48
5 grudnia podczas Zgromadzenia Generalnego Europejskiej Unii Nadawców (EBU) Adam Burakowski z Polskiego Radia został wybrany koordynatorem Grupy Europy Środkowo-Wschodniej.
Adam Burakowski
Adam BurakowskiFoto: mat.pras.

Grupa zrzesza radiofonie i telewizje z krajów regionu i działa na rzecz promocji wspólnych spraw na forum Europejskiej Unii Nadawców (EBU). Wcześniej jej koordynatorką była Albena Milanowa z Bułgarskiego Radia Narodowego.

Oprócz Grupy Europy Środkowo-Wschodniej istnieją też grupy zrzeszające inne kraje, m.in. śródziemnomorska i skandynawska.

Adam Burakowski (ur. 1977 r.) jest kierownikiem Sekcji Projektów Europejskich w Polskim Radiu. Oprócz współpracy w EBU zajmuje się koordynacją projektu Euranet Plus w Polskim Radiu. Jest również naukowcem, pracuje w Instytucie Studiów Politycznych PAN. Jest autorem kilku książek o Europie Środkowo-Wschodniej oraz o Indiach.

Europejska Unia Nadawców (ang. European Broadcasting Union - EBU) powstała w 1950 roku jako organizacja skupiająca publiczne (niekomercyjne) stacje radiowe i telewizyjne w celu wymiany programów i wspólnej produkcji audycji dla widzów w wielu krajach. Do EBU należą obecnie rozgłośnie radiowe i telewizyjne z 56 krajów.

Polskie Radio S.A. oraz Telewizja Polska S.A. są jej członkami od 1993 roku. Od 2012 roku członkiem Zarządu EBU jest prezes Zarządu Polskiego Radia S.A. Andrzej Siezieniewski.
Polskie Radio

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polskie Radio rozpoczęło nadawanie w systemie cyfrowym

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 12:15
Po godzinie 12 uruchomiony został pierwszy multipleks, na którym znajdują się ogólnopolskie rozgłośnie publicznego nadawcy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przyznano prestiżowe nagrody w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2013 19:00
W Teatrze Stanisławowskim w warszawskich Łazienkach Królewskich odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursów w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego - o Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, o Grand Prix Prezesa Polskiego Radia oraz Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. Najważniejsze laury zdobyli: Alicja Grembowicz ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Katarzyna Michalak z Radia Lublin oraz Aleksandra Łapkiewicz-Kalinowska z radiowej Dwójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Turski żegna się z "Panoramą” w TVP 2. "Nie mogę ciągle tak zasuwać"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2013 22:00
Andrzej Turski był gospodarzem weekendowych wydań "Panoramy” w TVP 2. W najbliższy weekend nie poprowadzi już programu - podaje press.pl.
rozwiń zwiń