X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wikipedia łowi użytkowników

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2011 11:39
Do 2015 r. chcemy dojść do miliarda użytkowników poprzez dotarcie do nowych państw - mówi założyciel Wikipedii Jimmy Wales.
Audio

W tym roku portal zamierza otworzyć biuro w Indiach, a kolejnym celem będzie Brazylia. Wikipedię odwiedza miesięcznie 400 mln osób i jest ona już piątym pod względem popularności portalem internetowym świata.

- Darmowa encyklopedia dla każdego obywatela naszej planety w jego własnym języku była naszą misją od pierwszego dnia - oświadczył Wales z okazji 10. rocznicy powstania Wikipedii w wywiadzie dla "Financial Times".

Prawie połowa z 16 mln dolarów, które Wikipedia zgromadziła w zeszłym miesiącu, zostanie przeznaczona na inwestycje technologiczne, takie jak utworzenie drugiego banku danych w celu ułatwienia dostępu użytkownikom spoza USA i Europy.

44-letni Wales, który był kiedyś maklerem, twierdzi, że nie martwi się o przyszłość Wikipedii. - Myślenie o konkurencji nie leży w moim charakterze. Nie interesuje mnie, co robią inni - powiedział. I dodał: Niezależność jest bardzo ważna dla neutralności Wikipedii i dla wyobrażenia, jakie mają o niej ludzie.

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dzień Wikipedii

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2010 11:53
Dziś w wielu krajach obchodzony jest dzień Wikipedii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wikipedyści z całego świata na Wikimanii w Gdańsku

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2010 09:53
W Gdańsku zjazd wikipedystów z całego świata: Wikimania'2010. Bierze w niej udział 500 twórców ponad 250 wersji językowych Wikipedii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wikipedia ma problem z wolontariuszami

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2010 14:54
O problemach wolontariuszy tworzących tzw. małe Wikipedie mówił w Gdańsku w swoim wystąpieniu na konferencji Wikimania 2010 założyciel Wikipedii Jimmy Wales. W spotkaniu bierze udział ok. 500 osób, w tym twórcy ponad 250 wersji językowych Wikipedii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wikipedia na celowniku FBI

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2010 20:24
FBI oksarża autorów Wikipedii o kradzież. Sprawa dotyczy zamieszczenia w Wikipedii słynnego znaku FBI, o zdaniem amerykańskich władz jest nielegalne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wikipedia istnieje dziesięć lat

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2011 00:05
Założyciel tej napopularniejszej na świecie internetowej encyklopedii apeluje do internautów o większą współpracę.
rozwiń zwiń