"Bez komentarzy". Zbigniew Boniek o zwolnieniu Jerzego Brzęczka

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 14:18
- Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową - powiedział prezes PZPN, Zbigniew Boniek, cytowany w oficjalnym komunikacie polskiego związku. W poniedziałek 18 stycznia Jerzy Brzęczek został zwolniony z funkcji selekcjonera kadry. 
Zbigniew Boniek, prezes PZPN
Zbigniew Boniek, prezes PZPNFoto: Shutterstock.com/Tomasz Bidermann
  • Jerzy Brzęczek w 2018 roku zastąpił Adama Nawałkę
  • Z reprezentacją Polski awansował na mistrzostwa Europy 2020

Na pytanie Polskiej Agencji Prasowej w sprawie zwolnienia Brzęczka Boniek odpowiedział: "Do czwartku bez komentarzy".

Shutterstock Jerzy Brzęczek 1200F.jpg
Brzęczek zwolniony. Lato: jeśli mieli to zrobić, to wcześniej. Nagonka zdecydowała? [TYLKO U NAS]

Jerzy Brzęczek pracował z kadrą od 2018 roku, kiedy rozstano się z Adamem Nawałką. Pod wodzą 49-letniego szkoleniowca biało-czerwoni odnieśli 12 zwycięstw, pięć spotkań zremisowali i doznali siedmiu porażek.

Na czwartek 21 stycznia 2021 roku zaplanowano konferencję prasową online z udziałem prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka. Najprawdopodobniej wtedy poznamy nazwisko nowego selekcjonera, który poprowadzi kadrę na Euro. 

Czytaj także:

pepe/PZPN/PAP

Czytaj także

Trzęsienie ziemi w polskiej piłce. Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 12:40
Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski - poinformował w poniedziałek Polski Związek Piłki Nożnej. Trener poprowadził biało-czerwonych w 24 spotkaniach.
rozwiń zwiń