X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Solidarna Polska o wydłużeniu wieku emerytalnego.

migracja
migrator migrator 10.02.2012

Solidarna Polska stanowczo nie zgadza się na proponowane przez premiera wydłużenie wielu emerytalnego dla kobiet i mężczyzn do 67 lat.

Solidarna Polska stanowczo nie zgadza się na proponowane przez premiera wydłużenie wielu emerytalnego dla kobiet i mężczyzn do 67 lat. Zdaniem posła Andrzeja Romanka wiek przyejścia na emeryturę należy koniecznie polączyć ze stażem pracy, a nie tylko z wiekiem biologicznym. Do 67 lat mogą pracować tylko ci, którzy chcą dłużej pracować, ale ustawowy czas przechodzenia na emeryturę powinin pozostać taki jaki jest obecnie. Polakom trzeba dać możliwość wyboru.
Poseł Andrzej Mularczyk odniósł się także do spotkania konsultacyjnego dotyczącego zmian w systemie emerytalnym,zorganizowanego przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. Zdaniem posła Mularczyka, to spotkanie to była" wielka ściema". Solidarna Polska popiera także pomysł przeprowadzenia referendum w tej sprawie i uważa,ze takie referendum powinno być przeprowadzone, zwłaszcza, że zebrano już w tej sprawie ponad milion podpisów.
Poseł Jerzy Rębek powiedział że obecna zapaść systemu emerytalnego w Polsce trzeba łączyć z sytuacją demograficzna w Polsce. Słaba dzietność Polek jest efektem braku polityki prorodzinnej rządu Donalda Tuska i zmiany w systemie emerytalnym powinny być powiązane właśnie ze zmianami polityki prorodzinnej.

/IAR/ Elżbieta Mamos

Section02
Section03
Section04