X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

PiS znów bojkotuje media

Polskie Radio
Danuta Zaczek 25.05.2012

PiS zapowiada bojkot audycji z udziałem polityków, których działań nie akceptuje. Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie będą uczestniczyli w programach telewizyjnych i radiowych, w których wystąpią Janusz Palikot bądź Stefan Niesiołowski.

Taką decyzję podjął Komitet Polityczny PiS. Powodem jest potraktowanie Ewy Stankiewicz przez Stefana Niesiołowskiego, a także wcześniejsze, wielokrotne - jak napisano w komunikacie przesłanym IAR - łamanie przez obu polityków standardów wystąpień publicznych i zasad zwykłej przyzwoitości. Według PiS, przedstawiciele PO nie piętnując stanowczo takich zachowań wyrażają przyzwolenie na psucie debaty publicznej w Polsce.
Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Iwona Szczęsna/dabr

Section02
Section03
Section04