X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Kempa i Wassermann znów w komisji? Zdecyduje głosowanie

migracja
migrator migrator 08.01.2010

Prezydium Sejmu odrzuciło zastrzeżenia Platformy Obywatelskiej wobec posłów Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna, wyłączonych z prac komisji hazardowej. Oznacza to, że posłowie w głosowaniu zdecydują, czy Beata Kempa i Zbigniew Wassermann powrócą do prac w komisji. Głosowanie ma się odbyć w piątek między 9.00 a 11.00. Zgłaszając zastrzeżenia poseł PO Sebastian Karpiniuk przypomniał, że kandydaci PiS - Beata Kempa i Zbigniew Wassermann, jako członkowie rządu Jarosława Kaczyńskiego uczestniczyli w pracach legislacyjnych nad ustawą hazardową. Zdaniem PO nie byliby więc bezstronni jako członkowie sejmowej komisji śledczej, badającej aferę hazardową. Sebastian Karpiniuk zauważył, że gdyby ci posłowie zasiedli w komisji, to można byłoby później podważyć jej ustalenia. Na początku grudnia, głosami posłów Platformy Obywatelskiej posłowie Beata Kempa i Zbigniew Wassermann zostali odwołani ze składu komisji śledczej, badającej aferę hazardową. Przewodniczący komisji Mirosław Sekuła uzasadniał, że powodem odwołania była konieczność przesłuchania posłów w charakterze świadków. Oboje, jako członkowie rządu PiS, uczestniczyli w pracach nad projektem ustawy hazardowej. Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)
Section02
Section03
Section04